Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a fejem?

Mitől fájhat a fejem?

Figyelt kérdés
Mostanában mindennap fáj a fejem (most is) Mitől lehet? A fejhallgatótól,zenétől vagy attól hogy fekszek az ágyban és a fejem a falnál van? Mit csináljak? Ez csak délutánonként van suli után! szoktam enni és sok vizet inni szóval nem tudom mi van ...

2016. jan. 18. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A szemed jó? Jól látsz?

Sokat stresszelsz valamiért?

2016. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szemem jó . Mostanában tényleg ideges vagyok egy kicsit de nem tudom mi miatt.. sokat agyalok dolgokon
2016. jan. 18. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
En is ezzel küzdök egy ideje mar,orvostól orvoshoz jarok vele,sokmindentol lehet szemed,fogad,vernyomasod,menj el a dokihoz en azt mondom aztan egy egy ilyen rutinvozsgalattal megtudhatod,de lehetséges az is hogy csak az időjárás miatt faj.
2016. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ittam jó hideg ásványvizet és elmulasztotta a fejfájásom :) suliba nem sokat iszok de mikor hazajövök akkor 1 litert biztosan.
2016. jan. 18. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!