Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen rosszullét (hányinger...

Hirtelen rosszullét (hányinger, hányás) mitől?

Figyelt kérdés

Tegnap óta fájdogál a fejem (már előtte is fájt, de aztán abbamaradt, feltételezem a front volt) és kicsivel a fejfájás után a hátam is el kezdett fájni, a gerincemnél egy ponton épp a nyakcsigolyáim alatt. Ez azóta tart kisebb-nagyobb szünetekkel. Ma is csak ennyi bajom volt, semmi más tünet, majd meg akartam melegíteni az ebédet, és még hidegen bekaptam egy falat husit, nagyjából három másodperc múlva már a vécé fölé görnyedve öklendeztem. Tudni kell az ételről, hogy ez az egyik kedvencem, tehát eléggé kívántam enni.. Ezóta kicsit hányingerem van, most levest eszem, de nem igazán érzem, hogy kívánnám, viszont édest minden gond nélkül tudok enni.. Lehet ez összefüggésben a fejfájással, vagy tökre független tőle, és csak simán rosszul lettem? Van valami vírus mostanában?

16/L


2010. ápr. 13. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek egyértelműen egy vírusos megbetegedés tünetei. Menj el orvoshoz ha nem leszel jobban vagy felmegy a lázad, esetleg megint hányingered van. Jobbulást! :)
2010. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. ápr. 13. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!