Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Allergiások! Valaki tud...

Allergiások! Valaki tud hatásos allergia gyógyszert?

Figyelt kérdés
Valami vitaminosat, ami nem tartalmaz hormonokat, mint pl a Claritine, hanem csak inkább ilyen vitamin jellegű de mégis hatásos? Iszonyatosan folyik az orrom mostanában, fáj a szemem, viszket. El szeretném kezdeni az allergia kezelését.
2010. ápr. 20. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is allergiás vagyok. Chlaritin Akut-ot veszek be, ha már minden kötél szakad. De kolleganőm megpróbálta a homeopátiás szert allergiára, nem tudom a nevét, de gyógyszertárban kérte, és jobban van tőle. Próbáld meg te is, hátha segít.
2010. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el egy allergia vizsgálatra? Ott felírnak egy gyógyszert és máris megoldódik a problémád. Egyszerűbb mint gyógyszereken kísérletezgetni.
2010. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először tényleg el kellene menni allergia vizsgálatra. Megnézik, hogy mire vagy allergiás (pár perc alatt kiderül) és olyan gyógyszert kapsz ami pont neked jó. Az allergia nem olyan dolog, hogy mindenki ugyan azt a gyógyszert szedje.Mindenkinek más gyógyszer lesz hatásos.
2010. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4 éves korom óta vagyok allergiás, nagyon sokáig szedtem allergia gyógyszert, minden évben jártam allergia vizsgálatra, de kb 3 éve semmilyen tünetet nem produkáltam, egész nyáron semmi bajom nem volt. Most viszont iszonyúan viszket a szemem és folyik az orrom. Claritine-t szedtem világ életemben, de rengeteget híztam tőle. Ezért szeretnék valami olyat, ami természetes alapanyagokból van, nem hízom tőle de mégis hatásos.
2010. ápr. 20. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Te teljesen félrebeszélsz! Honnan vetted, hogy a Claritin hormon? Antihisztamin, de nem szteroid. Csak nem képzeled, hogy hormont lehet recept nélkül kapni! És nem szerepel a mellékhatásai között hízás. Az valami mástól van. És a vitamin meg az allergiaellenes szer két különböző dolog. Próbálkozzál homeopátiás szerrel, ha nem szereted a hagyományos gyógyszereket.
2010. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom, lehet hogy rosszul mondtam, de szerintem ez megbocsájtható. A lényeget értettétek, azért fordultam ide segítségért, mert magam sem tudtam, hogy mire van szükségem. Most 18 éves vagyok, 4 éves koromtól 15 éves koromig szedtem Claritine-t addig folyamatosan híztam, utána megállt. Mamám asszisztens (volt) ő mondta hogy valószínűleg attól.
2010. ápr. 20. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!