Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szcientológia méregtelenítő...

Szcientológia méregtelenítő program közben naponta mennyi vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet és mennyi ételt, italt kell fogyasztani? Szaunázás napi hány óra?

Figyelt kérdés
Előtte szükséges-e orvosi vizsgálat?

2023. aug. 31. 11:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#5. Azt tudod, hogy mennyibe kerül? Privátban is jöhet a válasz. Köszi!
2023. szept. 7. 11:21
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi kerül mennyibe?
2023. szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#12. A méregtelenítő program.
2023. szept. 7. 12:35
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Bakker!

Normális ételeket egyél, ne műanyag sz@rokat.

Ez így nulla egy forintos program lesz, és még a szcientológia sem kell hozzá.

2023. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nagyon ügyelek a kajálásra és egyáltalán nem eszem junk foodot, műanyagot pláne. ;)

Nem is bírná a testem a junk foodot, mert már évek óta nagyon tisztán étkezem.

2023. szept. 7. 15:15
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Na az szuper! Egészséges életmóddal jön a test egészsége. Kár, h cserébe az eszed ment el, h szektákat akarsz követni.
2023. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen program? :DD

Leírta, hogy napi 5 óra szauna meg egy marék vitamin.

2023. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az étkezésed valóban tiszta, a úgy tűnik a gondolkodásodhoz fölvehetnél egy mosómedvét. 🤣
2023. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Magadtól nem tudsz méregteleníteni? Ott a google, annyi mindenről lehet már tájèkozódni. Egyèbkènt , ami lehet, nekem jó, az neked nem jó. Nem lehet általánosan ugyan azt csinálni minden embernek. A sok kalmag, meg c vitamin, 2000 mg ok, szerinted mennyire jó a szervezetednek? 1000 mg ot felhasznosít, a többit jobb esetben kipisiled.. Èn nem èrtem, hogy emberek ,hogy lehetnek annyira gyengèk, hogy belèpnek egy szektába, csak azèrt, hogy tartozzanak valahová, illetve jó sok pènzt , kamu kèpzèsekèrt kifizetnek, hogy "isteni" szinteket èrjenek el??? Komolyan? Van így agyatok?Bocsi! Egy kellemetlen helyzet, amit anno megètèl, attól mèg nem lesz jobb, hogy egy vadididegen embernek elmondod zokokva. Úgyanúgy megmarad benned az a trauma, csak pillanatnyi megkönnyebbülès lehet. Az embernek saját magában kell feldolgozni ezeket a traumákat, én ebben hiszek. Csak te ismered magad vagy nem , de úgy látom ezt az egèszet, hogy sok ember meg sem akarja ismerni a saját magát, vagy fèl saját magától,ès inkább felvesz egy szekta által produkált szemèlyisèget. Mièrt?? Te nem vagy magadban is elèg? Neked tènyleg kell valaki ahhoz, hogy elhidd azt, hogy igen, van lélek, igen van tested , igen van szabadságod ès úgy èlsz, ahogy akarsz. Ez a szekta egy kib@szott börtön!!!! Lenkei "csodavitaminjai" ugyan olyan vitaminok, mint a gyogyszertári, vagy èppen a drogèriákban kapható. Sőt, modnok jobbat, nem kell orvosnak sem lenned ahhoz, hogy megfelelően összekombináld a vitaminokat a felszívódást illetően. (Google) A volt főnökömet is mindig zaklatták a következő oktatásokkal, láttam nèha kivolt, mert akkor pont sz@rabbul ment a cègnek. Engem is próbáltak oktatásokra küldeni, de nem mentem. A munkám enèlkül is eltudtam végezni tisztessègesen.. De ismertem ott olyan emberek is, akik elèg veszèlyesen űztèk ezt a belèpő emberek szemèlyisègének lerombolását. Egyèbkènt vannak közöttük normálisak is, akik nem ezt nyomják nonstop , a főnököm jó fej volt, emberi. De a többsèg egy pènzèhes idióta ideológiákra èpített pènzlehúzó. Ès így rádtelepednek a lóvèdèrt vicc🙂😀 Persze, ehhez kellenek vagy besz@ri emberek vagy olyanok akiket a hülyesègekkel meglehet győzni. Nagyjából ennyi
2023. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen minden kedves hozzászólónak a reagálását. Nem pontoztam le senkit.

Köszönöm, hogy aggódtok értem. Kérlek benneteket, hogy ne aggódjatok, legalábbis értem ne, mert nem szükséges.

Időközben megtudtam, hogy mennyibe kerül a méregtelenítő program.

A kérdést kiveszem a figyeltek közül.

Minden jót nektek!

2023. szept. 9. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!