Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Zinzinoról mit gondoltok?

Zinzinoról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Kérlek személyes tapasztalatokat osszatok meg, és csak aki használta.

jan. 12. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
A kérésnek nem kívánok eleget tenni: nem használtam ilyet. Mindazonáltal a szokásos étrend-kiegészítős átverés. Személyes vonal annyi van, hogy a családomban most az esküszik rá, aki korábban az Amway-re és az FLP-re is esküdött. Valahogy akkor se lett se egészségesebb, se gazdagabb. Főleg utóbbit remélte a hálózatépítéstől, de nem jött be neki, nyilván a Zinzinóval se fog.
jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

A post-covid asztma súlyos köhögéssel és nehézlégzéssel keserítette meg az életemet. Szteroidokat szedtem, pajzsmirigy alulműködésem (Hashimoto) volt, és az anyagcsere zavarom miatt nem tudtam fogyni. Aztán megismertem a Zinzino termékeit...


A köhögésem és a nehézlégzés abba maradt. Már nem kell szteroidokat szednem!

A gyulladás értékeim jelentősen csökkentek, így kevesebb pajzsmirigy gyógyszerre van szükségem.

Végre elindult a fogyás, ami egy anyagcsere zavarral küzdő ember számára óriási dolog.

Jobban alszom, energikusabb vagyok és a közérzetem is sokkal jobb.

Nem csak én tapasztaltam pozitív változást:


A családban többen is fogyasztjuk a Zinzino termékeit, és mindannyian elképesztő eredményeket értünk el. Anyósomnak refluxra már nem kell gyógyszert szednie, és a gyomorégése is elmúlt.

febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És te nem vagy forgalmazó? Egyáltalán nem meghazuttolni szeretnélek, de számomra most olyantól lenne releváns a válasz, aki maga nem forgalmazza, csak a tapasztalatait osztja meg.
febr. 16. 14:54
 4/10 anonim válasza:
Én nem vagyok forgalmazó, én csak használom. Azonban a cég lehetőséget biztosít arra a vásárlóknak, hogy saját maguknak ingyenessé tegyék a csomagot úgy, hogy nem kell forgalmazónak lenned hozzá. Ez egy win-win szerintem mindenkinek.
márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
[ma 11:22]: Ha X (a vásárló) ingyen kap valamit Y-tól (esetünkben a Zinzino cégtől), akkor az Y-nak hogyan lesz win?
márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mivel ez egy direkt értékesítési üzleti modellben működő cég, akik a bevételük nagy százalékát a vásárlókból nyerik,ha egy ember hoz még 4 vásárlót.. Az igencsak win egy ilyen modellben dolgozó cégnek. A cég termékei egyre nagyobb körben lesznek ismertek a vásárlók által, hiszen ilyen modellben ez a marketing: a vásárlókon keresztül megy a híre a cégnek /termékeknek.
márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
[tegnap 22:43]: Ja, hogy úgy teszi "ingyenessé" a cég a terméket a vásárló számára, hogy annak idejét, energiáját, kapcsolatait felhasználja marketingre. Tiszta sor.
márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A Balance olajat, az Xtend multivitamint és a D-vitamin/magnézium tablettát szedem közel fél éve. Gyerekkoromtól fogva sokat betegeskedtem, és ez volt az első olyan telem, hogy megfázva sem voltam egyszer sem. Az egyéb beharangozott dolgok (több energia, jobb koncentráció, jobb alvás) nem valósultak meg, de tény, hogy akkor sem robbantam le semennyire, amikor karácsonykor mindenki a családból taknyos volt és köhögött körülöttem.
márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ismeretlen eredetű gyulladás csökkentésére jó volt valakinek?
ápr. 13. 01:50
 10/10 anonim ***** válasza:

[ma 01:50]: Pont ugyanazoknak, akiknek vajákos Biri néne ráolvasása is segített.


Az ismeretlen eredetű gyulladások túlnyomó része spontán gyógyul. Eleve a gyulladás egy immunreakció, tipikusan van valami helyi probléme, a szervezeted lerendezi, közben az adott helyen duzzadt, kipirosodik, érzékenyebb, esetleg kicsit melegebb is. Aztán amikor a szervezet lerendezte a problémát, akkor a duzzanat, a kipirosodás, az érzékenység elmúlik.


Az áltudományos módszerek, beleértve vajákos Biri néne ráolvasását és a Zinzino löttyeit, egy olyan problémára nyújtanak megoldást, ami magától is megoldódik. Aztán elvárják érte az elismerést, hogy ajánld másoknak is, akik majd szintén fizetnek érte.


Természetesen vannak olyan gyulladások, amiknél valódi kezelés szükséges, valódi hatóanyagot tartalmazó valódi gyógyszerekkel. De az ilyeneket nem is oldja meg vajákos Biri néne ráolvasása, se a Zinzino.


Ez van, ezzel kell együtt élni. Ne dőljünk be áltudományos módszereknek, és ne hízlaljuk kuruzslók pénztárcáját!

ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!