Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A kínai szűzteát itta már...

A kínai szűzteát itta már valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Valóban fokozza az anyagcserét?

febr. 9. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Én szűztea kapszulát szoktam néha szedni (igaz ebben van még 1-2 növényi kivonat, mint pl chili, ha jól emlékszem, de rég volt kezem ügyében a doboz) és igen, valóban elég hatásos, attól függően, hogy mit ettem előtte stb 1 kapszula 24 óra alatt, 2 kapszula már akár jó pár órán belül kifejti a hatását. (Nekem nagyon nagyon lassú az anyagcserém, szóval másnak valószínűleg hamarabb is meghozza a hatását). Nagyon tudom ajánlani :)
febr. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1-es: Fogytál tőle?


Nem nincs szükségem hashajtóra. Fogyni szeretnék.

febr. 9. 02:11
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ettől nem fogsz fogyni.
febr. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Hashajtó. Fogyni azért lehet tőle, mert nincs ideje felszívódni a tápanyagnak. De emiatt pont annyira egészséges, mint ha hashajtóval próbálnál. Tudom, hogy sokkal vonzóbb egy kapszula, vagy tea, de igazi eredmény csak egészséges táplálkozással és edzéssel érhető el.
febr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Grimfox ***** válasza:
72%
Attól, hogy javul az anyagcseréd, nem fogsz fogyni. Ha javul az anyagcseréd, és ezt kihasználva megfelelő étrendre állsz be, valamint kellőmértékű testmozgást is beiktatsz, akkor fogsz fogyni. Az anyagcsere javítása csak egy hatásfokozó, nem attól fogysz.
febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Igen, nagyon sokat fogytam: 3 hónap alatt 16 kg-ot és csak a szűzteától!

Nem fogyókúráztam és egyáltalán nem tornáztam, nem sportoltam, csak ezt a teát ittam. Az első egy hétben gyakran jártam wc-re, hasmenésem is volt, de azután már nem.


Érdekes, hogy az emberek az anyagcserét úgy értelmezik, hogy az gyakori székletet jelent. Ez vicces!


A metabolizmus, avagy közismertebb nevén az anyagcsere olyan biokémiai folyamatok összességét takarja, amelyek lehetővé teszik a sejtjeink között zajló anyag-, energia- és információáramlást. Az anyagcsere biztosítja a szervezet számára szükséges energiát a folyamatos működéshez, az élet fenntartásához.

febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!