Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » ShenMen piercing alvászavarra,...

ShenMen piercing alvászavarra, szorongásra?

Figyelt kérdés

Volt, aki szúratott?

Használt?


Bár elég húzós, de elgondolkodtam rajta, hogy talán...


(Viszont mivel SEHOL nem engedik ki a negatív véleményeket, google-ön olvasgattam. Na most a válaszaik után, ha tudnám, hogy biztosan hat, se csináltatnék.


Videót is láttam, ennek a nőnek olyan kioktató stílusa van, meg akkora arca, hogy az embernek elmegy a kedve a szolgáltatástól.


Láttam már más cégnél is, hogy egyszerűen semmiért nem vállalják a felelősséget, az 1 csillagos értékelésnél persze, hogy mindig az ügyfél a hülye, a hazug, és minden is az ő hibája. Ez a stílus, ez a "mosom kezeim" hozzáállás megöli a gondolatot is, meg bemásolni 600x a statisztikát, hogy bezzeg a többinek jó volt... 🙄)


De van itt, akinek ilyesmi problémára bevált?



ápr. 7. 23:08
 1/4 anonim válasza:
"Ennek a nőnek..." az a Natália?
ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, rá gondoltam, lehet, én sem fogalmaztam a legmegfelelőbben, de a válaszokk kiverték a biztosítékot, amit a negatív értékelésekre mentek.


Én a módszert nem vitatom, és azt is tudom, hogy nincs olyan, ami 100% mindenkinek.

És benne van a pakliban persze, hogy hatástalan, akár a második is, amit garanciában beszúrnak.


A gondom inkább az, ami gyakorlatilag az egésztől elveszi a kedvem, hogy bárkinek eddig, ha begyulladt, rendre rá lett húzva, hogy biztos szarul kezelte (hiába írja le, hogy betartott mindent), ők azt nem látják, nem az ő felelősségük, olyan nincs, hogy elszúrták, mert a 40ezer másiknak se volt baj, és ezt mindenhova be kell másolni.


(És de, lehet félreszúrni, még a legjobbakkal is előfordul.

Csak a felelősség nem vállalása, a másikra hárítás nem éppen megnyerő. Ahogy az se, ha valaki csak a seggnyaló kommenteket engedi ki. Nem ad reális képet.

Nekem sokkal szimpatikusabb, ha valaki azt is felvállalja, hiszen gondolom úgyis jóval több a pozitív visszajelzés. De lehet, én gondolom rosszul.)

ápr. 8. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Már nem tudom melyik fórumon, de csupa negatív véleményt olvastam. Hogy nem hat.
ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem személy szerint nem jött be. Tiszta idegbeteg lettem, két hétig bírtam. Nagy megkönnyebbülés volt, amikor kivettem.

Persze amikor írtam nekik, akkor elmondták, hogy ilyen nincs, meg szúrassak másikat (hát persze...)

Az én kommentemet is törölte.

tegnap 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!