Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Megbízható az élő vércseppanal...

Megbízható az élő vércseppanalízis vizsgálat?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, amiben teljesen tanácstalan vagyok.


Rövid történetem a következő: nem olyan régen elmentem egy élő vércseppanalízisre, mivel elég sok panaszom volt az elmúlt 1 évben. A neten olvasottak ellenére én nem monitoron láttam a véremben zajló eseményeket, hanem a vércsepp levétele után a vizsgálatot végző illető kiküldött a szobából, és mikor visszamehettem (kb:10perc), kezembe adott pár fotót.

A "szakember" elmondta mit látott a vércseppben és igen csak megijesztett.

Olyan betegségeket, problémákat sorolt fel nálam, a szervezetem működésében amiknek hallatán elősször nagyon megrémültem, majd elkeseredtem. Mivel nem hagyott nyugodni az általa közölt eredmény, így a háziorvostól kértem egy teljes vérképet. Ennek eredménye szerint semmi bajom sincs. Minden érték a megadott tartományokon belül van. A két dolog teljesen ellentétes egymással. Most pedig nem tudom kinek/minek higgyek.


Van közöttetek vki, aki már résztvett ilyen vizsgálaton és bebizonyosodott hogy ez az analízis vizsgálat hiteles? Vagy egyszerűen csak én fogtam ki rossz embert, aki a kuruzslók sorát gyarapítja?


Kérem, akik csak szidják az ehhez hasonló eljárásokat feleslegesen ne írjanak. Nem arra vagyok kíváncsi ki mennyire ítéli el, hanem arra, hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel a preventív módszerrel kapcsolatban.

Előre is köszönöm


2011. febr. 18. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem itéllek el, de inkább higyjél a labor eredményeknek, mint az élő vércsepp mintádat kielemző nem is tudom kicsodának. Nyugodjál meg szépen, és örülj, hogy nincs bajod. Viszont, ha a jövőben bármilyen szokatlant érzel a közérzetedben, inkább az orvost keresd fel, aki gyógyít is.Én is voltam már aura vizsgálaton, amikor egy géppel feltérképezték az állapotomat tíz ezer forintért. Azt vártam az orvostól, hogy elküld további vizsgálatokra, mert az elszíneződések betegségekre utalnak. Ahan, Aloe vera terméket akart rámsózni jó drága pénzért. Ott sorakoztak a sarokban a puttonyok, azt hittem valami borászatba vagyok. Elhúztam a csíkot szélsebessen.
2011. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod bescennelni a képeket a véredről? Nagyon kíváncsi vagyok:)
2011. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen tudománytalan eljárás. Valakinek jó pénz.
2011. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az a baj azt mondanak amit akarnak, attól még nem biztos, hogy úgy van.
2011. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos nem tudok scannelni, úgyhogy a kép kimarad!

2011. febr. 20. 11:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz ezekkel a dolgokkal! Egy alternatív gyógyító (nem vércsepp analizátor) elhitette a barátnőmmel, h daganat van a gégéjében. Szerencsétlen majd belepusztult a halálfélelembe. Nagy nehezen rávettük, h menjen el egy gégészhez és tükrözzék meg. Hál' Istennek semmi baja nem volt.
2011. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!