Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mivel lehet "gyógyítani" ezen?

Mivel lehet "gyógyítani" ezen?

Figyelt kérdés
igazából azért is tettem idézőjelbe mert nem tudom erre mi a megfelelő kifejezés.a helyzet az,hogy régebben hordtam fiatalabb lány koromban fülbevalót,de pár éve nem és benőtt majdnem a luk,tegnap átszúrtam a fülbevalót,hát nem volt kellemese élmény.igazából estére vagyok hivatalos,és kaptam egyik ismerősömtől szép fülbevalót.a baj csak az,hogy bedagadt tőle meg sebes is kicsit,mivel régen volt benne ezért gondolom még érzékeny van erre valami módszer,amitől elmúlik a gyulladás vagy a sebesedés?
2011. aug. 5. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
tetran kenőcs :)
2011. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
csak ezüst vagy arany fülbevalót tegyél bele, és ne vedd ki, mert benő a lyuk. Ha gennye, sebes, akkor tisztítsd 70%-os alkohollal, vagy parfüm, stb. Kiveheted a fülbevalót is, hogy megtisztítsd, ha nehezen jön ki, akkor inkább hagyd. Egy idő után megszokja a füled, de a lényeg, hogy ne bizsut rakj bele!!!
2011. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!