Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Azthittem a festékhez használt...

Azthittem a festékhez használt edzőre hogy higító és azzal mostam le vmit. De az a baj hogy ez ráragadt a kezemre és még nitrohigítóval sem jön le. Ezt a mocskot vhogy nemtudom lemosni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami homeopátiás cuccal próbáld meg, vagy ebben a kategóriában nem tudom, milyen választ vársz :)
2012. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából fogalmam sincs melyik kategóriába írjam ki -.-"
2012. máj. 28. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg acetonnal, körömlakklemosóval, de nagyon óvatosan, először csak egy kis darabon. Ha viszi, akkor is nagyon vigyázz, mert feltételezem, hogy nagy az összekent bőrfelület és allergiás tüneteket okozhat.
2012. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez se segített:/ azthiszem ez csak bőrcserével jönne le..
2012. máj. 28. 21:16
 5/5 MinArt válasza:
Szedd le polifággal azzal lejön, csak utána alaposan mosd le a kezed és száradás után krémezd.
2012. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!