Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy kezeljem a korpás fejbőrö...

Hogy kezeljem a korpás fejbőrömet ha semmi nem segített eddig?

Figyelt kérdés
Seborrheat mondott a bőrgyógyász és fel írt samponokat de egyik sem segített, lassan 3 éve van jelen, ugyanúgy nagy darabkákban maradt a korpa és sokszor nehéz leszedni, mert így rátapad, van amikor egész este ráztam a fejem és egyre több lett rajta. Próbáltam Dercos sampont (ez néha segít de nem teljesen), naturland kénes sampont, olcsóbb anti korpás samponokat, head n shoulders 72 órás sampont, de kb egyik sem hatott, valamelyik egy ideig nyugtatta és kevesebb korpa volt de utána minta mi sem változott volna. Elegem van ebből, emiatt nem szeretem a hajamat, nagyon szenvedés pedig nem is hosszú...Rövidebb frizura mennyivel segítené a szenvedést hajmosáskor? Csak mert most hiába rövid de amikor korpás akkor lejjebb megy a hajra a korpa és a hosszabb szálakon is meglátszik. Gondoltam pixie frizurára, mert most már tök mind1 a hajamnak annyi, így legalább olyan frizurám lenne amivel nem kellene ennyit szenvedni és talán nyugodtabb is lennék, mert ha rövid akkor max beállítani kellene de legalább hamarabb letudnám a mosást, szárítást és könnyebben hozzáférnék a fejbőrhöz. A szemöldökömnél is korpás meg viszket, nyakamon hátul egy ponton mintha bőrkitüremkedés lenne és viszket de állítólag nem látszik, homlokomon szintén korpa hullik. Néha már sírok emiatt, és úgy néz ki tényleg gyógyíthatatlan...Van Budapesten olyan szakrendelő vagy fodrászat ahol ennek a kezelésével foglalkoznak? Mert ha van simán ráfizetnék csak legyen eredményes gyógyulása...valaki aki hasonlóban van és kigyógyult mondana ötleteket? :(...

2022. ápr. 10. 20:20
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

csak nem értettem elsőre na mind1.

a frizurára azért szeretnék még válaszokat ha arra van ötletetek.:)

2022. ápr. 10. 21:26
 22/22 anonim ***** válasza:

Oké, akkor ezt megbeszéltük 😃


Rövid haj. Hát te tudod hogy jól állna-e?


Mi nem látjuk az arcformádat, karakteredet, szineidet.


Ha úgy érzed hogy csinos lenne a pixie, akkor ugorj bele!


(és a világos színt gondold át)


Nyilván könnyen kezelhetőbb a rövid haj.

2022. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!