Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire ritka, hogy én se,...

Mennyire ritka, hogy én se, se nevelőapám, se anya nem kaptuk el a covidot?

Figyelt kérdés

Nem kaptuk el a covidot nálunk a család, be se oltattuk magunkat.

Ez mennyire ritka, ma Magyarországon?



2023. jún. 12. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Ezt orvosi vizsgálat/teszt mutatta ki, hogy senki nem kapta el?

Mert az, hogy nem voltak tüneteitek még nem azt jelenti, hogy nem is kaptátok el, hisz sok esetben tünetmentes.

Az oltás meg nem véd a megfertőződéstől, tehát az mindegy hogy oltva vagy, vagy nem.

2023. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Senki sem kapott el semmit , az influenza és magas láz volt az alibi a kifosztásra áremelesre oltási üzletre cegek kigolyozására idős betegek megölésére nyugdíj és intézet költségek megtakaritására. Aki az oltasoktol nem halt meg ( gombamód temetkezesi cégek maganklinikák alakultak) az megbetegedve lerokkanva hordja a penzt patikara kezelesekre ennek 27% szinten állame .Szerencsetek volt , de nincs vége . A korházi WHO protokoll az volt aki kkvid gyanus lázas vagy a teszt szerint az lélegeztetőre tenni vagy ott kell hagyni a kórterembe ellatatlanul mert meghal.
2023. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Idősek vagyunk. Nem oltattuk magunkat,mert nem akartuk hogy megfertőzzenek.

Nem is lettünk betegek.

2023. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Okulásul mi van azokkal otottakkal akiknél tömegesen jönnek elő a bajok két csoport a sokból facebook Pfizerrrel oltottak csoportja Oltásáldozatok csoportja ,
2023. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

K,2,3,4

Na megint a sok agyhalott konteós, akik még addig sem jutottak el az egész megértésében, hogy az oltás nem a fertőzés ellen van, de azért osztják itt (is) a mindentudásukat.

2023. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi sem kaptuk el a fèrjemmel, és nem is vagyunk beoltva.

Szerintem elég ritka, minden ismerősöm elkapta már.

2023. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5@ Sötét elméjű ostoba idióta , te akkor meg a többi szerencsetlen azt pár mérget deszertnek kaptad .
2023. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7.

Elég szar méreg, hogy semmi bajom nincs tőle. Ennél itthon a pincében jobbat keverek abból, ami van egy háztartásban.

2023. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ritka volt a fertéss. Főleg lejesen irreleváns pc teszt, influenza volt az, meg sima megfázás, amit ezen a néven marketingoltak.

Kórházi "kezelés" esetén pedig kialakított tüdőgyulladás, agyödéma, gyógyszeres veseleállitás... Aztán baleset, vérző seb, bármi lehetett az.

2023. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kaptam el, de igazából a náthát sem már négy éve. Paranoid hajlamú voltam már a covid előtt is, azelőtt em sokat mozdultam ki, eléggé autisztikus voltam és kevesem forgolódtam a Normálisok közt, ezt egy kicsit fokozódott a Covid alatt. A barátaim paranoiásnak néznek, (még az egyetlen paranoid skizofrén barátom is). A Covid idején még jobban ,,elzárkóztam'', mint annakelőtte, az étel nyilt légterű termelői piacokról hoztam el hajnalonként, amikor kevesen vannak, vagy alapanyagokként házhoz rendeltem. A kenyeret magam sütöm, a joghurtot magam oltom, az alapanyagot a piacon veszem vagy sajtkészítő, bioboltokból rendelem. Rászoktam a hüvelyesek (sárgaborsó, lencse) és a magas rosttartalmú gabonafélék fogyasztására, mert igy könnyebb összeállitanom alapanyagokból az étkezést.


Rollert rendeltem, és ha nagy ritkán be kellett mennem a városba, azzal mentem, de újabban már azzal sem bajlódom, hanem rászánok négy órát az odautra, másik négyet a visszaútra és simán gyalog megyek.


Zárt helyen 2020 óta csak hatszor voltam, akkor is csak percekre: négyszer az oltásokat vettem fel, egyszer a távmunka-szerzősés alárását kellett intézni, egyszer anya betegsége miatt személyesen intézkedtem. Azt az erős fajta magyar szilikongumis arcraboruló elég biztosan záró vrusmaszkot hordtam, de most, hogy enyhült a covid, továbbra is fenntartom ezeket, sőt sikerült a távmunkából kapott megélhetésből gondozó szolgálatot is intézni mama számára, meg sikerült svédországból ilyen kórházi labor minőségű légbefúvásos PAPR-maszkot is rendelnem, úgyhogy igazából azóta sem voltam nagyon kinn zárt légtérben. Megpróbálom a napi munka után megmaradó időt továbbra is tanulásra forrdítani. Most lehet hogy ez furcsának tűnik, de igazából korábban, a vírus előtt is kissé hasonló volt az életem, ha nem is ennyire. Nem sokat voltam kinn a Normálisok közt már a korábbi időszakokban sem, mert még ha tiszteltem is őket, amiért a világot igazgatják, de számomra ők idegenek voltak, marsbeli képességekkel bírtak, ilyen felnőtt készségekkel, amikkel én nem rendelkeztem soha. Néhány matematikai és nyelvi képességem megkimélte a gyerekkorm óta tartó különös szorongással járó betegség, igyekeztem ezeket valamiféle munkára használhatóságra továbbfejleszteni.

2023. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!