Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet? Bőrrák?

Ez mi lehet? Bőrrák?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja van hátul a combomon egy pattanásszerű göb, olyan mintha kis kemény csomó lenne a bőr alatt...nem tudtam kinyomni, viszont véletlen belevágtam és vérzett...azóta nem akar begyógyulni..a göb alatta mintha kicsit kisebb lenne...szüleim szerint begyulladt szőrtüsző...megyek bőrgyógyászhoz majd anyajegy levétel miatt, szóval meg fogom mutatni neki mindenképp...de azért kikérném addig pár ember véleményét, hogy ez valami bőrrák, vagy csak csomó? Illetve ha kérem a dokit, hogy vágja ki, megteszi? Kis kemény csomószerűség, a teteje sebes, vérzett, de kinyomni nem tudom.
2023. okt. 16. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fénykép nélkül mi hogy mondjuk meg amikor még az orvos sem tudja!?
2023. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Zsírcsomó esetleg? Mondjuk annak nem sebes a teteje, csak egy bőrszínű, kemény göb.
2023. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem sikerült elküldeni a linket.


[link]

2023. okt. 16. 21:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Rovar csipes
2023. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egy göb volt a bőr alatt meg kis pattanásszerű dudora bőr felett, aztán véletlen belevágtam borotvával és vérzett...azóta nehezen akar a seb begyógyulni a tetején, de a göb a bőr alatt mintha kisebb lenne tapintásra...
2023. okt. 16. 21:13
 6/13 anonim ***** válasza:

2 vagyok, nem zsírcsomó.

Szőrtüsző? Csípés?

2023. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Illetve a teteje sincs már úgy kidudorodva, csak sebes
2023. okt. 16. 21:15
 8/13 A kérdező kommentje:
Volt itt valami viszkető csípésem még a nyáron, nem tudom, hogy pontosan itt-e..de ez egy puklival kezdődött, alatta meg kis kemény csomó a bőr alatt..
2023. okt. 16. 21:16
 9/13 A kérdező kommentje:
Sebes azóta lett mióta megvágtam véletlen
2023. okt. 16. 21:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Tetrannal kenném és nem nyomkodjuk a pattanást, amíg nem érett.
2023. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!