Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a vérkép szerint vérszegény...

Ha a vérkép szerint vérszegény vagyok, de jelenleg a vérkép szerint nincs vashiány, akkor nem kell szedni vasat? Sőt, tilos?!

Figyelt kérdés

A vasat túl lehet adagolni?


Vagy vehetek be napi 1-et?



ápr. 23. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt kevesen értünk hozzá,miért nem hivod fel a háziorvosodat? Ő legalább látja az értékeket.
ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nála már voltam és először azt mondta, hogy szedjem, aztán azt, hogy ne, ezután másról volt szó és végül elfelejtettem visszatérni erre a témára.


De a többi kérdésre a válasz is érdekel.

ápr. 23. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában 1-3 hónapos vitamin/ásványianyag pótlást szoktak javasolni,utána pedig ugyanennyi szünetet. Túladagolni mindent lehet, de egy átlag vastartalmú étrendkiegészítőtől nem lesz bajod. Érdemes kontrollra járnod,kérj ujabb vérvételt 1 hónap múlva,hogy lássátok,hova fejlődnek az értékek. Egyedül vérből lehet biztosat mondani,ránézésre nincs az az orvos,aki megmondaná,hogyan alakul a vasad.
ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket!
ápr. 24. 05:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!