Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Viszér? Mi segített nektek?...

Viszér? Mi segített nektek? Mit használtok és ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kezd viszeresedni,hajszáleresedni, a lábam elkezdtem használni a Dr kelen vadgesztenye géljét de semmit nem használ.Egyre több kis ér látszik.

Tudnátok valamit ajánlani akár krém akár tabletta bármi amitől eltünnek vagy legalább nem jön ki jobban?

Sajnos 12 ora munka sokat kell allni..

Miutan hazaérek felszoktam pócolni. .

A rossz minosegu papucs is rátesz,hogy jobban látszik? (Kínaiban vettem de gyógypapucsnak írja😅)


Kérlek segítsetek 😊



máj. 16. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos eltüntetni egyik sem fogja. Harcoltam vele több évig. 14 éves korom óta visszeresek a lábaim. Csak a lézeres műtét segít.

Ajanlottak nekem is sok sok pénzert csoda szereket, de egyik sem tünteti el. Ha fáj azt ugyan enyhíti, de esztétikailag nem javít. Szerintem akkor pozit kellene váltani és tovább nem rontani a helyzeten🙂 de, ami már látszik sajna nm fog eltűnni.

máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!