Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mamámnak agyi ödémája van....

Mamámnak agyi ödémája van. Mennyi az esély a felépülésre?

Figyelt kérdés

Mamám 73 éves, eleinte nem akart orvoshoz menni, de szédült 3-szor összeesett de rövid időre. Lefogyott. Most kórházban van.


És majd kapni fog sugárterápiát.


Mennyi az esély?



2013. dec. 6. 14:50
 1/6 A kérdező kommentje:
:(
2013. dec. 6. 14:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Agyi ödémára, ha jól tudom, nem adnak sugárterápiát. Az agydaganat lesz szerintem, de hogy mennyi az esélye, azt itt biztosan nem fogják megmondani.
2013. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az agy duzzanata az agyai ödéma. Kiválthatja agydaganat /ha sugárkezelést kap,akkor ez van neki/.

Az,hogy hogyan alakul az állapota, az alap betegségtől függ, de az agyi ödéma legtöbbször halált okoz.

2013. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mennyi ideje van még? Nem akarom elhinni, kétségbe vagyok esve. :(
2013. dec. 6. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
az függ az alapbetegségétől, az általános állapotától és más tényezőktől is. Elég nehéz ezt feldolgozni, de a gyógyulásban mindíg bízni kell.
2013. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát most fogják sugárkezelni. Meg infúzió. Bár eléggé le van fogyva.
2013. dec. 6. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!