Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom hogy ez valami...

Nem tudom hogy ez valami betegség miatt lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában piszok nehezen alszok el, pl hajnali 1-2 előtt nem is tudok, és nehezen kelek fel! Esténként ki vagyok száradva sokat kell innom és reggel is! Nap közben munka közben néha megszédülök de csak olyan érzés mintha hirtelen magamhoz térnék egy álomból, egyszer volt egy olyan is hogy majdnem elájultam elhomályosodott a kép szinte nem láttam semmit fél percig utána hánytam is, ezek mellett meg légszomj kínoz nehezen kapok levegőt, olyan mintha valami elzárná a tüdőm egy részét, próbálok mélyet szívni de csak alkalmanként sikerül! Ez valami betegség lenne? Vagy van köze ahhoz hogy a tengerszint felett 2000 méterrel dolgozok?

2014. febr. 26. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:

ez valamilyen pszichés betegség lehet, talán stressztől vagy valami szorongás állhat a háttérben/ pl. munka elvesztésétől való félelem, beilleszkedési zavar, megfelelési kényszer/

az elalvás nehézség, a légszomj erre utalnak

2014. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, valóban lehet hogy ez miatt van, mert itt nagyok az elvárások, mindig izgulok hogy jól csinálom-e amit csinálok, és szerinted ez ellen lehet tenni valamit?
2014. febr. 26. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden agyban dől el. El kell hitetned magaddal, hogy értesz ahhoz, amit csinálsz/ persze csak akkor, ha ez tényleg így van/ képes vagy a feladat elvégzésére. Ne görcsölj ne agyalj állandóan mert akkor több a hibázási lehetőséged.

Barátkozz, és sportolj valamit feltétlen mert a sport levezeti a feszültséget és pihenteti az agyat azzal, hogy eltereli a gondolatokat.

2000 m nem olyan magasság egyébként ami mrgterhelné a szervezetet.

2014. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!