Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Regota tarto eleg sulyos...

Regota tarto eleg sulyos panikbetegseggel terhesen mit tegyek?

Figyelt kérdés
a babanak is nagyon rosszak ezek a rohamok,illetve ugye a gyogyszeres kezeles kizarva,de csak most jutottam el odaig hogy felismertem,hogy mi ez.mit tegyek?
2014. nov. 12. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés beszélj mindenképp orvossal
2014. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár éve én is pánikbetegséggel küzdöttem,a legjobb gyógymód,hogy olyasvalaki rokonnal,vagy baráttal/barátnővel töltsd a napod,akit nagyon szeretsz,és ráér,a mély szeretet ugyanis elnyomja a negatív gondolatokat(pánik,halálfélelem,oktalan rettegés stb),és még a babának is jót tesz,én így küzdöttem le a betegségem,remélem ezzel segítettem,sok sikert... :)
2014. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

na nálam jöhet akárki ha én rosszul vagyok :D


Egyébként a pánikroham elinditója sok esetben az idegesség és a felgyülemlett energia ezt érdemes ezért érdemes nem idegesiteni magad és a felgyülemlett energiákat levezetni sétával mondjuk

Célszerű figyelni a táplálkozásra is, teli hassal nincs annyi idegesség mint üres gyomorral


De tényleg kérdezz meg egy orvost ez egy nehéz szituáció

2014. nov. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!