Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányás-hasmenés kezelése?

Hányás-hasmenés kezelése?

Figyelt kérdés
Kedd óta szinte folyamatosan vizes hasmenésem van (de szinte csak víz jön belőlem), és elég sokszor hányok. Enni szinte semmit nem tudok, mert nem marad meg bennem. Ma pár kanál leves levét ettem, de utána 5 perc múlva hánytam... Szedek Lactivot, de semmit nem ér. Antibiotikum miatt alakult ki, azt már nem szedem, mert az orvos leállította, viszont a hányás-hasmenés nem múlik azóta sem :/ Már semmi erőm nincs, felkelek, és forog velem minden, csak kapaszkodva tudok közlekedni a lakásban.

2016. jan. 7. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

B6,Normaflore,széntabletta


Fontos a folyadék pótlása,mert könnyen kiszáradhatsz.


Jobbulást!

2016. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) A Normaflore nekem nem vált be, ezért szedek Lactivot. Hát, a környezetem szerint már nagyon közel járok a kiszáradáshoz... :/
2016. jan. 7. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

+

A folyadékot kortyolgatva igyad (5-10 perc teljen el kb) és rakjál az italodba sót(tea,víz,gyümölcslé).

2016. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cukros folyadékot igyál és érdemes Smectat szedni. Ha nem fertőzéses eredetű az Enterol segíthet.
2016. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!