Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire fáj az injekció?

Mennyire fáj az injekció?

Figyelt kérdés
Nospa+Algopyrin injekcióról van szó, izomba. Hova fogják adni? Mennyire fog fájni? Tűfóbiám van, nagyon félek :(

2016. febr. 3. 19:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem fenékbe adták, kicsit csípett, de megérte.. kb 10 perc alatt annyit enyhült a fájdalmam hogy végre letehettem a hánytálat és fel bírtam kelni. Hidd el, milliószor egy kis injekció mint az a pokoli fájdalom. Kb 10 másodperc alatt vége az egésznek, nem kell tőle félned. Azt szokták mondani ne nézz oda, de én pl kifejezetten szeretem tudni mikor szúrják be, hogy felkészüljek rá.
2016. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem fáj csak csíp. Valószínűleg inkább a fertőtlenítő, amivel előtte lefújják.

Kaptam már minden helyre, fenékbe is. :)

2016. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Minimálisan fáj csak, mivel ez fájdalomcsillapító, gondolj bele az mennyire fájna, ha nem adnák be neked!
2016. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Alig fogod érezni, és valószínűleg csípőbe adják majd.
2016. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mitől függ, hogy fenékbe, vagy csípőbe adják? Hogy lehet nézni, ha fenékbe adják? Ahhoz eléggé ki kéne tekeredni... Állva, vagy fekve szokták beadni?
2016. febr. 3. 19:59
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Inkább csípőbe adják, de sokan fenéknek mondják azt is :) Szóval izomba, a derekad és feneked közé.


Nem fogod látni. Állni fogsz közben, esetleg hasra fekszel közben, ha kéred, de ezt nem igazán szokták, mert egy rövid szuri nem annyira vészes :)

2016. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Engem hasra fektettek.
2016. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hasra? Én úgy hallottam, hogy ilyenkor oldalra kell feküdni, de inkább állva szokták. Az mitől függ, hogy mennyire fáj, vagy feszít az injekció?
2016. febr. 3. 21:20
 9/25 anonim ***** válasza:
76%

Jujj, tényleg nagyon félsz. Általában oldalra kell állni, hogy ne feszítsd az izmod. Maga a tűszúrás nem fáj, de injekció típusától is függ, mert van, amelyik csíp, feszít, de amit te fogsz kapni, az nem vészes.


Nme tudom, miért kapod, mert a Nospa-algó kombinációt hirtelen rosszullétnél szokták adni, és nem tervezetten.


Én kaptam ilyent, erős menstruációs görcsre. És az injekció felüdülés volt a fájdalmaim mellett. Gyakorlatilag előbb jobban lettem, mint ahogy a tűt kihúzták belőlem, mert ájulás szinten voltam a fájdalomtól.


Ne félj, meg sem érzed majd :)

2016. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Igen, hasra kellett feküdnöm. Hány éves vagy te?
2016. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!