Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek volt már vesemedence...

Kinek volt már vesemedence gyulladása?

Figyelt kérdés
Titeket mennyi ideig kezeltek,esetleg műtöttek? Mennyi időbe tartott a gyulladás?

2016. aug. 5. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hêt alatt teljesen elmúlt. Addig kaptam antibogyót, sok folyadék és pihenés. Ennyi.
2016. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt, igaz sok-sok évvel ezelőtt, így arra nem emlékszem hogy mennyi ideig tartott mire kikezelték, de kaptam rá valami lórúgás antibiotikumot, aztán amikor mentem vissza kontrollra, már minden rendben volt!

Nem hiszem, hogy a vesemedence gyulladást műtenék! Célzott hatású antibiotikum + esetleg vizeletfertőtlenítő helyre tesz max. 2 hét alatt.

Csak minél előbb menj dokihoz, mert ha a gyulladás sokáig fennáll, akkor már roncsolódhatnak a vese szövetei (véleményem szerint ilyen esetben kerülhet sor a műtétre...)

2016. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én sem hallottam műtésről míg egyik ismerősöm nem mesélte hogy műtötték vesemedence gyulladással,ezért is kérdeztem.

Köszönöm a válaszokat! :)

2016. aug. 6. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!