Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek kényszerbetegség...

Mit tegyek kényszerbetegség ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok 15 éves fiú vagyok! Sajnos azt kezdem gondolni kényszerbeteg vagyok! Úgy kezdődött az egész ( kollégista vagyok) , hogy reggel mentem végezni a reggeli dolgom, és a wc-ben a a ,,kakis,, wckeféről a viz rácsöppent a zoknimra(papucs voltam) , utána pedig felvettem a cipőm. És ami zavar, hogy a cipőm ,,olyan,, lett belülről. Többször is kitakarítottam utáana a cipőmet belülröl, mert rossz közérzetem volt, zavar hogy lent olyan volt a cipőm. Ezt kb. sikerült is megoldanom. A másik probléma szintén hasonló amivel még szintén küzdök. Elmentem wc-re szintén koliba, mivel kicsi a wc ezért kicsit belenyúltam véletlenül a wc-be, olyan lett a kezem és a kezemmel hozzáértem az övemhez. Így persze a nadrágom is olyan lett. Az övemet úgy emlélszem lemostam, de mivel a nadrágom olyan lett vagyis lehet és amikor hazaértem akkor az öv bekerült a szekrénybe( mikor anyum beletette , én kb 5 perce rá ki is vettem és megmostam az övemet szappannal. Beképzelem azt, hogy a zoknim kakis vizű lett, tudom nagy hülyeség. Utána még kicsit fertőtlenítővel is megtörölgettem ott. Ez kicsivel több mint egy hónapja volt, de most megint visszajött kb 2 hete, és mivel képzelem, ezeért azt is képzelem attol a ,,piszkos-kakis víztől,, a zoknim miatt a cipőm is olyan lett. De ugy jott ez vissza kb. hogy kollégiumban felakasztottam akkor az övem, és beképzelem koszos. Most próbálok ezen túlmenni, ma kitakaríottam azt a polcot, meg a cipőt is rendesen,de a zoknit beképzelem kicist vagyis próbálom mondogatni magamnak, hogy nem olyan vagyis koszos. Meg amúgyis lehet nem ért hozzá az öv. Kérem segítsen valaki ezt leküzdeni, és ne nézzen senki hülyének! A viselkedésemen nem látszik semmi, ezt csak én érzem magamba folytva! Bocsi hogy hosszúra sikerult csak aggodom miatta, mert nem szeretnék orvoshoz menni:( ! Remélem sikerul elfelejtenem.

2017. jan. 20. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem foglak hülyének nézni, sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél. Én is voltam hasonló helyzetben, amit egy hasonló kis dolog váltott ki, de leküzdöttem.

Először azt gondold át, hogy miért zavar hogy kakis-vizes lett? Fertőzéstől félsz? Vagy csak undorító?


Mosd ki a cipődet mosógépben, az a biztos, eltűnik minden kosz. Vegyél egy új övet, nem olyan drága. A mostanit dobd ki

A zoknid már nem koszos! Mosd meg jó alaposan a lábad, akár lábradírral is, a körmeidet körömkefével, kend be stb. érezd hogy tiszta nagyon, aztán vegyél rá egy frissen mosott zoknit, ami kényelmes, és tudatosítsd magadban hogy a lábad TÖBBÉ NEM KOSZOS.

2017. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!