Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi ideig tudnak eltávolíta...

Mennyi ideig tudnak eltávolítani egy gyomorpolipot egy ember testéből úgy hogy ne történjen haláleset?

Figyelt kérdés

Én apukámtól örököltem egy betegséget.

16-17 éves koromtól meg fog a gyomromban jelenni egy gyomorpolip amit ha nem távolítanak el belőlem akkor nekem kampec.

Csak azt szeretném megkérdezni, hogyha már megjelent ez a polip, akkor mennyi ideig tudják eltávolítani, úgy hogy ne haljak meg?



2018. nov. 30. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az orvost kérdezd, aki ezt mondta. Mikor leszel 16?
2018. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"16-17 éves koromtól meg fog a gyomromban jelenni egy gyomorpolip amit ha nem távolítanak el belőlem akkor nekem kampec."


Ezt honnan akarod elöre tudni? Ugyanis olyan nincs, hogy idöre jelennek meg bármilyen probléma is.


De ha feltételezhetö, hogy erre hajlamod van, akkor célszerü gyakrabban ellenöriztetni magad.


Bármilyen polipot egyébként igen egyzserüen el tudnak távolítani, ez egyáltalán nem komoly dolog, ezen kívül ebbe nem lehet belehalni, csak legfeljebb kellemetlen tüneketek okoz.

2018. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!