Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Van itt, akinek nincs okostele...

Van itt, akinek nincs okostelefonja (és nem is akar)? Mik az okok nagyjából? (link is jöhet)

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 13:49
1 2
 11/18 scamdemic ***** válasza:
92%

Nekem sincs. A mobilt is csak elvétve használom, bőven elég a vezetékes.

(Többek között) ezért:

[link]

2023. szept. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
#11: Ebben biztos, hogy van igazság, mivel a normál, régebbi mobilt hordtam az alkaromra felcsatolható tokban (tehát a hagyományos mobilt), és azt vettem észre, egy idő után, hogy mintha az alkaromban lévő csont, vagy a csonthártya fájna. Azonnal leszoktam a mobilom alkaron hordásáról. És az is feltűnt, ha hosszabb ideig - mondjuk egy órát - beszélgetek a mobilon, akkor egy idő után fájni kezd a fejem. EZ talán kivédhető az úgynevezett headset-tel, de nem árt tudni, hogy már a réggebbi mobilok akkumulátorai is bezavartak az emberi biológiába, akkor egy modernebb, erősebb akkumulátorral ellátott telefon pláne megteszi ezt.
2023. szept. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12 Nem lehet, hogy ez csak véletlen egybeesés?

Rendszeresen magamnál hordom a mobilom, éjjel is közel van hozzám mégse tapasztaltam soha ilyesmit.

Vagy az is lehet, hogy túl érzékeny vagy ezekre a sugárzásokra vagy a rádióhullámokra.

2023. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#13 Az igaz, hogy a családban én vagyok a legérzékenyebb - viccesen lakmusznak is neveztek -, minden dolgot velem próbáltattak ki, és ha jeleztem, hogy az adott dolog rossz, akkor ők sem ették például, ha teszem azt élelmiszerről volt szó. Azt nem mondanám, hogy túl érzékeny vagyok, de érzékeny, az biztos.
2023. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Elektrotúlérzékenység vagy mi. Létezik ilyen, hallottam róla, de orvosilag nem elismert diagnózis.
2023. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Oké, mondok más példát. Egyszer vettünk olyan DVD-t, amihez hozzácsatoltak egy 4 db-os tartós elemet ajándékként. (Az elemek is egyfajta akkumulátorok)

Nos, akkor ért a meglepetés, amikor a lejátszásnál az a rész, ahova tették az ingyenes elemeket nem lehetett lejátszani. Ez is véletlen lenne? Sokkalta kisebb áramerősség, mint amit említenek egy-egy mobil akkumulátornál, és mégis bezavar. Az emberben is a szív, az agy termel bioáramot (hiszen ezt mérik EKG, vagy EEG alkalmával), simán el tudom képzelni, hogy hosszabb ideig alkalmazva egy-egy áramforrás akár fájdalmat, rendszeresen pedig akár daganatot is képes okozni.

2023. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 scamdemic ***** válasza:
100%

12, neked érdemes lenne egy EMF-harmonizálót a telefonodra ragasztani, esetleg más elektronikai eszközeidre is.

[link]

2023. okt. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

12-es. Ha vezeték nélküli fülessel használod, akkor is kapsz sugárzást, mert a bluetooth is ugyanúgy rásióhullám. Csak a vezetékes fülhallgató/fejhallgató a jó a sugárzás ellen, az is csak úgy ér valamit, a a teló a testedtől messzebb van.

A sugárzás a távolság négyzetével csökken. Ha a füleden, az agyadtól 1 cm-re van a teló, ahhoz képest az 1 méterre lévő telefon tízezerszer kissebb hatással van az agyadra.

16-os. Az egyenáram (elem) nem sugároz. Annak csak statikus mágnestere van, az is csak addig, amig folyik belőle az áram áram. Ez a mágnestér is a távolság négyzetével csökken.

2023. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!