Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Fogyózok, mit ajánlanátok mit...

Fogyózok, mit ajánlanátok mit egyek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 19:09
1 2
 11/13 Andi61 válasza:
Egy megoldás van, keríts egy kalóriatáblázatot, és számolj. Nem kell lemondani a kedvenceidről, csak a mennyiséggel vigyázz. Én 1200 kalóriás étrenddel 4,8 kg-t fogytam 5 hét alatt. Néha egy kis "bűnözés" is belefért, pl. a kaukázusi kefír helyett egyszer 1 üveg barna sört ittam. Ugyanannyi kalória.... Nem mondom hogy az elején könnyű, de kb 2 hét alatt megszokod. Ha elérted az ideális súlyodat, fokozatosan térj vissza egy magasabb kalóriamennyiséghez, ami szinten tartja. Ne feledkezz el a sok folyadékról. Amíg 1200 kalóriát fogyasztasz, a testmozgást ne vidd túlzásba. És nem árt, ha egy orvos is lát előtte, és rábólint.
2016. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Az én receptem pofonegyszerű:

SEMMI hozzáadott cukor

SEMMI adalékanyag


Minden mást eszem, nem keveset. 8 kilónál tartok 8 hónap alatt.

Magamnak főzök, nem veszek kész és félkész kaját, és semmit nem eszem, amiben hozzáadott cukor/méz van, még gyümölcsjoghurtot, ketchupot sem. Most már nem is hiányzik.



Nem is tudom, ez miért nem hamarabb jutott eszembe.

2016. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Üdv. Én 30 kilót fogytam 4-5 hónap alatt. Nekem az vált be hogy lefekvés előtt már nem ettem. ( bár sokszor a vacsorát is kihagytam) Ahogy már írták előttem is no hozzáadott cukor. Ja és igen csak teljes kiőrlésű kenyeret ettem fehér helyett.

Mindezt nulla plussz testmozgással. Amit kerülni kell az a szénhidrát és a cukor.

2016. júl. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!