Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyszerűen nem bírom elviselni...

Egyszerűen nem bírom elviselni a dohányosokat magam körül annyira zavar és egyenesen utálom még azt is aki az e cigit szívja mert feleslegesnek tartom. Hogy lehet ezt az utálatot leküzdeni???

Figyelt kérdés
Ráadásul a párom is szívja azt a hülye elektromos cigarettát mivel a rendeset nem engedem meg neki az én házamban és ebből a cigi témából mindig csak nézeteltérések vannak köztünk. Én mindig is cigaretta ellenes voltam gyűlölöm ő meg 15 évig szívta a rendes cigit. Neki természetes volt de ahogy megismert engem lemondott a rendes cigiről és áttért az elektromosra. De az is nagyon idegesít engem egyszerűen nem bírom elviselni ha látom hogy beleszippant abba a szarba semmi értelmét nem látom. De ő mindig azt mondja ezt nem fogja abbahagyni mert neki is kell valami ami megnyugtatja de ez szerintem hülyeség mert egyáltalán nem nyugtat
2021. jún. 11. 22:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%

Mert egy pöcs. Már elnézést.

Ezer százalékig meg tudlak érteni.

Én 30 évig szívtam a rendes cigarettát, aztán egyszer csak megelégeltem. Letettem. De úgy egyik napról a másikra. Úgy, hogy este elfogyott, másnap már nem vettem új csomaggal. És nem, nincs szükségem pótcselekvésként az elektromosra. Az első két hét volt igen vacak. De kibírtam.

Jobban is érzem magam, és se én nem vagyok büdös, se a ruháim nem azok.

És itt jön a lényeg: Azóta én se bírok elviselni semmiféle cigarettás dolgot. Egyszerűen undorodom a szagtól, nem tudom leküzdeni. Bár nem is kell, mert a családban senki se dohányzik, és ez a tény jó ösztönző volt. Az egyetlen hátrány, hogy kicsit meghíztam azóta...


F.

2021. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%
De,nyugtat a cigaretta ! Mondjuk a lakásban való,dohányzást ellenzem .
2021. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi erővel azt is mondhatná valaki,hogy utálom a mobilosokat ! mert én nem vagyok kíváncsi,mások magánéletére,plusz utálom mikor megjátsszák magukat .
2021. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

2, Az egyetlen hátrány, hogy kicsit meghíztam azóta...


Azóta az evés a pótcselekvés..

2021. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogosan utálod a cigarettát, tényleg semmi értelme, nagyon káros, igénytelen, büdös.

Viszont az már egy nagyon jó pont, hogy a kedvedért letette a rendes cigarettát és helyette e-cigit szív. Fényévekre áll egymástól a kettő. Nyilván gondolhatod értelmetlennek ezt is, de szerintem ez már bőven az a kategória ami felett úgymond szemet lehet hunyni, legalábbis egy jó ideig. Nem büdös, nem marad meg a szaga, és szinte elhanyagolható a káros hatása a rendeshez képest. Azt kívánom, hogy ez legyen a legrosszabb szokása. Állítom, hogy biztosan van neked is olyan szokásod ami számára értelmetlen, vagy kissé visszataszító.

Például alkoholfogyasztás, gyorskaja/szemétkaja, rágcsálnivaló, üdítők / energiaital, rendszeres gyógyszerszedés (fájdalomcsillapító, nyugtató, orrspray) minden kis hülyeségre, stb, stb.

2021. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

#4: Nem. Ugyanannyit eszem, mint az előtt. Ezért furcsa. :(


#1

2021. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
#6: Nem furcsa. A dohányzástól gyorsabb az anyagcsere. Leszokás után visszaáll, és alacsonyabb a kalóriaszükséglet.
2021. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%
Én is utálom a cigarettát, vele együtt minden dohányost, fel kéne őket sorakoztatni és árokba lőni. Vagy gázkamrába velük!!!4!! Egyébként életpárti vagyok, minden embert elfogadok, ellenzem az abortuszt, de a dohányosokat ki kéne írtani.
2021. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

5 ös sajnos az a baj hogy a páromnak nem elég az elektromos cigaretta neki az kevés szíve szerint a rendeset szívná de tudja hogy én nem engedem amig a mi házunkban él. Sokszor előjön ez a téma nálunk és direkt ő generálja a veszekedést mikor nagyon jól tudja hogy ezen felesleges rágódnia meg engem csesztetni vele mert én ugysem fogok beleegyezni hogy újra a rendeset szívja. Én ilyen vagyok nagyon cigaretta meg alkohol ellenes ahogyan a bátyám is. Utáljuk az ilyen káros szenvedélyeket mindennél jobban. De ennek meg is van ám az oka mivel a szüleinket is ezek miatt a mocskok miatt veszítettük el. Édesapám alkoholista volt meg nagy bagós és rákban halt meg édesanyám csak cigizett de nagyon kemény dohányos volt 35 évig szívta és sajnos őt is elveszítettem 3 évvel ezelőtt a rohadt cigi miatt 😭😭😭ugy hogy okom van rá amiért ennyire utálom. Meg maga a füst irritál nagyon büdös megfulladok tőle ki lehet űzni a világból a cigivel és attól tartok ez miatt sose köztünk békesség. Tudom hogy 15 évig dohányzott a párom ezzel tisztában vagyok de miattam letette a rendes cigit ezért nem is értem 1 év után minek reklamál de mindegy.

Ja amúgy nekem káros szenvedélyem igazából nincs naponta megiszok max 2 kávét de azt is a legkisebb kávés pohárba a párom viszont vedeli a kávét is naponta többet is megiszik ja meg az energiaitalokat is vedeli amit említettél. Nem tagadom én is megiszom az energiaitalt de nem minden nap szoktam azt sem. Néha egyet egy nap aztán ennyi.

2021. jún. 12. 11:20
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

#9: De mi az, hogy te szabod meg, mit szívhat? Max a lakásban.

Nem a tulajdonod, és nem a szolgája.

Nő vagyok én is, de az ilyenről mindig nyílik a bicska a zsebemben. Ez kb olyan, mintha ő mondaná meg, milyen betétet, vagy milyen hajfestéket, vagy milyen fogamzásgátlót használhatsz.

Nem rendelkezel vele! Én már réges régen elcuccoltam volna. Mert vagy elfogadod, vagy nem. Ha igen, nem kell cseszegetni, ha meg, akkor nem kell a saját ízlésedre formálni, az később csak visszaüt. Már így is kötött kompromisszumot.

2021. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!