Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyszerűen nem bírom elviselni...

Egyszerűen nem bírom elviselni a dohányosokat magam körül annyira zavar és egyenesen utálom még azt is aki az e cigit szívja mert feleslegesnek tartom. Hogy lehet ezt az utálatot leküzdeni???

Figyelt kérdés
Ráadásul a párom is szívja azt a hülye elektromos cigarettát mivel a rendeset nem engedem meg neki az én házamban és ebből a cigi témából mindig csak nézeteltérések vannak köztünk. Én mindig is cigaretta ellenes voltam gyűlölöm ő meg 15 évig szívta a rendes cigit. Neki természetes volt de ahogy megismert engem lemondott a rendes cigiről és áttért az elektromosra. De az is nagyon idegesít engem egyszerűen nem bírom elviselni ha látom hogy beleszippant abba a szarba semmi értelmét nem látom. De ő mindig azt mondja ezt nem fogja abbahagyni mert neki is kell valami ami megnyugtatja de ez szerintem hülyeség mert egyáltalán nem nyugtat
2021. jún. 11. 22:02
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
10 es az én házamban csak én parancsolok elvégre még és nem ő akinek nem tetszik a rendszer az menjen vissza oda ahonnan jött ott szívhatja a rendes cigit de itt nem. Én nem parancsolok senkinek de az én házamba cda
2021. jún. 12. 11:42
 12/27 A kérdező kommentje:
igenis én mondom meg hogy mit engedek. Meg amúgy is kezdettől fogva tudta hogy nem bírom elviselni és le is tette a rendes cigit erről meg ennyit.
2021. jún. 12. 11:43
 13/27 A kérdező kommentje:
kompromisszumot inkább én kötöttem vele hogy az elektromost megengedtem mégsem jó neki ez sem erről nem tehetek. Gondolom azért véded ennyire a bagósokat mert te magad is szívod.
2021. jún. 12. 11:45
 14/27 anonim ***** válasza:
66%
#11: Igen, a házadban igen, de ha kilép az utcára, ott már nem! Nem a tulajdonod. Egy ilyen hárpiától már régen menekültem volna.
2021. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
14 es hárpia vagy te de én biztos hogy nem. Eszembe sincs dohányosokat megcsókolni. Az meg szerintem nem bűn ha valaki utálja a cigarettát.
2021. jún. 12. 11:53
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is szívom. A férjem nem. Eddig háromszor szoktam le, most lesz a negyedik, de csak mert muszáj.

A férjem nem dohányzik, először a kedvéért tettem le, még 28 évvel ezelőtt. Amikor visszaszoktam, mégsem csesztetett, nagyon jól tudta, hogy egy dohányossal állt össze.

Én meg a lakásban soha nem gyújtottam rá. Ennyi.

Igen, elismerem, néha hárpia vagyok, de többnyire csak munkában jön elő, vagy ha nyílik a bicska.

Készséggel elhiszem, hogy te sose vagy az (bár minden nőben benne van), és hogy te egy tüncibünci hölgy vagy, mindenesetre a 9-es reakcióddal ezt nagyon jól leplezed.

Az alapján, amit leírták, hogy kiket utálsz, és mit csinál a párod, az jön le, hogy őt is utálod. Csak nem értem, akkor miért vagy vele? Keress olyat, aki full egészségesen él, aztán hallgathatod, amikor cseszeget a kávé meg az energiaital miatt. ;)

Azt megértem, hogy valaki utálja a ciginek a szagát. Meg tény, sok a kulturálatlan dohányos, szétdobált csikkek, mások orra alá fújni a füstöt. Ez rendben.

De miért kell anblock utálni a dohányosokat?

A szüleid miatt aggódhatsz érte, haragudhatsz miatta, ezt meg is értem. De emiatt utálni a dohányosokat, az túlzás. Nagyapám szívta, nyolcvanhat évesen halt meg.

A kolléganőm meg 52 évesen tüdőrákban, és sosem dohányzott, még passzív dohányzásnak sem volt kitéve. Tény, nagyobb a kockázat dohányzóknál. Ahogyan a szív és érrendszeri betegségekre a kávé és energiaital fogyasztóknál is. Mégis iszod, nem?

Én például csak koffeinmentest iszok, nem iszok energiaitalt, nem iszok alkoholt. Akkor most utáljak mindenkit, aki iszik?

2021. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
16 os én amennyi kávét megiszok az semmi néha 1 et egy nap de kicsi kávés pohárral azt is akármikor abba tudnám hagyni ha úgy lenne. Energiaitalt meg aztán tényleg nem iszok minden nap csak néha. Ennyi szerintem még belefér. 1 energiaital nem a világ meg egy kávé naponta. Tudom hogy nem minden dohányos hal meg tüdőrákban de az én anyámnak az okozta a COPD betegséget tüdőasztmát. 35 évig dohányzott az nem kis idő és ő is egyik napról a másikra letudott róla szokni utána már a cigi látványát se bírta elviselni sőt ha füstöltek az orra alá már minden baja volt köhögött fulladott tőle. Pont abba halt meg hogy megfulladt :( Én nem utálok senkit csak körülöttem ne dohányozzanak.
2021. jún. 12. 13:35
 18/27 anonim ***** válasza:

#17: Az előbb még naponta max 2 kávé volt. ;)


" Én nem utálok senkit csak körülöttem ne dohányozzanak."


Ezt is te írtad:

"egyenesen utálom még azt is aki az e cigit szívja mert feleslegesnek tartom"


De bocs, ha én értettem félre bármelyiket is.

2021. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

mikor hogy de max 2 kávét iszok meg naponta annál többet nem de nem sokat.

Mindegy ez nem lényeg

Igen utálom a cigit a rendeset is meg az elektromosat is de attól még a páromat nem utálom. Amúgy a nővérem is dohányzik sajnos de ő nem velünk él így nem érdekel mit csinál.

2021. jún. 12. 14:32
 20/27 anonim ***** válasza:
64%

Hát akkor az se érdekeljen, hogy a párod mit csinál. Ha kilép a házad kapuján, olyan cigarettát szív, és annyit, amennyit akar.

Volt nekem olyan barátnőm, aki egy hosszabban tartó betegségem miatt, ha már nem tudok leszokni (ez évekkel korábban volt) meg akarta határozni, hogy (nem reklám, ez a konkrét) csak a fehér Sopianaet szívhatom, azt is napi max 2 szálat. Egész addig pedig napi másfél, de inkább két doboz piros Symphonia vagy Lucky Strike ment el.

Igen érdekes tekintettel néztem rá, és mintegy 5 perc gondolkodás után azt mondtam, hogy leteszem az étkezőasztalra a lakáskulcsaimat, és becsukom kívülről a bejárati ajtót azzal a két szatyorral a hónom alatt, amivel odacuccoltam.

Mindjárt nem volt neki fontos, hogy milyen és mennyi cigit szívjak.

2021. jún. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!