Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdek rászokni a cigire ha...

Kezdek rászokni a cigire ha hetente megkívánom? Söt mostanában már naponta kívánom, de nem gyujtok rá csak heti egyszer.

Figyelt kérdés
Föleg azota kivánom jobban miota erdei gyumolcsos pall mallt szivtam.

2023. aug. 7. 17:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Unalom, stressz, ráfüggés dolgokra, megnyugtató rituálé, ízvilág, dohányos alkat.
2023. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én imádom a cigit, kézben tartani, füstölni meg minden, de tudom hogy káros, éppen ezért nem gyakran szívom, pedig menő és önkifejező dolognak tartom, meg tudom élni benne a szabadságomat. Bocsi a leszokóknak! Én amúgy uralni tudom a késztetést!
2023. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2. egyetértek veled.
2023. aug. 7. 17:30
 4/21 anonim ***** válasza:

nálam úgy van pont akkor kattogok pár napot - mikor sokat elszívok (vagy egymást követő napokon) aztán kb 1 hét és elmúlik a sóvárgás nagyrészt


bár csodálom h így bejön ez a cigi. a szűrője jó de olyan mint a kátrány papír :D

2023. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem mulik e a sovargás.
2023. aug. 7. 17:49
 6/21 A kérdező kommentje:
3-4 hét alatt sem. De heti 1-nél meg tudok állni de fura hogy állandoan a cigire gondolok, hogy olyan jo lenne már rágyujtani. Nehéz de tartom a heti 1 szálat.
2023. aug. 7. 17:50
 7/21 anonim ***** válasza:
Én láttam dohányos alkattal sikerélményeket, erős dohányos, de volt akaratereje és kitartása. Ettől még visszaeshet, nem is ez a lényeg, szerintem sokkal fontosabb hogy uralni tudja. Elérni hogy ne a cigi irányítson hanem ő.
2023. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Letenni-felvenni, innentől már csak játék az egész.
2023. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Értem. De akkor én most hol tartok szerintetek? Rászoktam?
2023. aug. 7. 17:56
 10/21 anonim ***** válasza:
Először az uralmat szerezd meg felette, utána már mindegy.
2023. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!