Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdek rászokni a cigire ha...

Kezdek rászokni a cigire ha hetente megkívánom? Söt mostanában már naponta kívánom, de nem gyujtok rá csak heti egyszer.

Figyelt kérdés
Föleg azota kivánom jobban miota erdei gyumolcsos pall mallt szivtam.

2023. aug. 7. 17:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Már rá mert megfogott az érzés. Ha tudod mihamarabb még hagyd abba, mert még ez rosszabb lesz ha napi szinten szívod majd (és ott már valószínű nem tudsz kiszállni). Szerintem most így is kb 50%-od van - hiszen már hiányzik :)
2023. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mert bead egy ilyen szédülés szerű érzést. Vagyis én is ezért szoktam rá. De én se tudom abbahagyni már :)
2023. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Erdei gyumolcsos pall mall az szivarka nemiga? Vagy lehet valami import cucc , de itt magyarba csak szivarkarol tudok.. Ha a szivarkat kivanod akkor baj van, szivj valami normalis cigit, szivarkat meg akkor ha nincs penz 😂. En igy csinalom.
2023. aug. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igen, bead egy ilyen kellemes bódultságot, de én tudom úgy szívni hogy kitisztul a fejem. Nagy művészeknél, gondolkodóknál ilyenkor jött az ihlet, valamit megnyitott bennük, de ezzel nem a dohányzást szeretném propagálni. Egyszer beszéltem egy szakértővel, aki azt mondta, hogy itt is a minőség és a mennyiség számít, akárcsak az alkoholnál. Ha mértékkel tudjuk csinálni, nem ráfüggve, akkor 120 évig is elélhetünk. De ez inkább egy pipás mentalitás volt. Ha nem a cigi irányít hanem te, az teljesen rendben van.
2023. aug. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
13: szivarka igen. Sima cigit nem igazán kedvelem. Mindenképpen az ízesítetteket szeretem szívni.
2023. aug. 8. 07:06
 16/21 A kérdező kommentje:
Most is is felkeltem aztán egybol arra gondolok jo lenne rágyujtani.
2023. aug. 8. 07:06
 17/21 anonim ***** válasza:
Én rá is fogok ha tehetem, mert nem vagyok függő. 😊
2023. aug. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Közben én is ráálltam erre a gyümölcsösre, mert a kérdező olyan jókat írt róla :)

Amúgy minden nap csak első szál adja be. Után hiába szívja az ember már nem adja azt a kellemes érzést. Csak hát nehéz megállni napi 1 szálnál.

2023. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Elég jó ez az ízesítés. Nem tudom mit tesznek a szűrőbe :D
2023. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát igen, most hiába van még a dobozban ma megyek és veszek még egy gyumölcsöset! Legyen tartalék!:D
2023. aug. 10. 09:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!