Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan aki aktívan...

Van itt olyan aki aktívan füvezik ? Lenne pár kérdésem hozzá.

Figyelt kérdés

2023. okt. 8. 19:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Leírom már részletesebben is. Először is én erősen középkorú vagyok (mindent nyomatok, intravénás heroinig).

Mikor nincs pénz rendes drogokra meg lehet venni a szerecsendiót. A luculus-os nem jó! Azon kívül minden kotányi-horváth rozi- thymos jöhet. Én simán belapátolom 3-4 leveses kanállal az 1 zacsit ami 15 g körül van. 30 felett ajánlott mellé mária tövis mag teát inni mert egyébként erősen leterheli a májat. Reggel érdemes megenni hajnalban mondjuk 4 körül, akkor 8 kor indul az egész napos buli. Hatása inkább a hallucinogénekre vajaz az első 5 órában inkább pörget, aztán olyan mintha meszkalinozva vagy füvezne az ember (totál kiüt)Van aki úgy érzi a gravitáció 5x-ösre nőtt és fél vagy 1-1 órát nem tud mozogni. 35 felett extrém vösös szemek is vannak szóval napszemcsi kell. A teljes hatás kb 1 nap (24 óra) aztán olyan 2 napos álmosság alvás jön, szóval az egész kb 3 napos kifutású élmény. A tolerancia végett pedig kb havonta lehet egyszer ezt a poént elsütni :)

2023. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
24%
Nem menő kiütve lenni. Akkor inkább pörgessen.
2023. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
De, de, néha jó csak ellenni mint a polcon a befőtt ;)
2023. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ezek veszélyesek. A pörgetők sokkal jobbak. Ezeknek a hatása az, hogy alig tudsz mozogni. A pörgetőknél nem így van, ott olyanokat tudsz, amit normális esetben nem. Ezért jobbak.


Az alkohol nem üt ki, csak nagy mennyiségben.


A marihuána lassít.

2023. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Igen tudom 24 keményen függő vagyok nyomok én kristály methet is meg kokaint az pörget csak igazán. Csak hát kár hogy függővé tesz.

A marika lassít igen, de a szerecsendió még jobban. Vagy van még egykét csemege a ketamin vagy épp a heroin. Ezek is nyugalom útján adják a boldogságot.


Ha te vagy a sörös 24, egyébként egyet értek. Ezek a drogok olyan szerek lehet valaki elsőre kipróbálja és rákattan. Ez valóban nem jellemző pl az alkoholra. Viszont az alkohol is idővel eléggé káros (persze nem 1-2 sörről beszélek).


Na mind1 is a lényeg hogy nem úgy veszélyesek ahogy sokan elképzelik. Emberek vagyunk, nagyon különbözőek, és a különböző színű porok, füvek, gombák - teljesen más hatást hoznak ki belőlünk. Én is eléggé be vagyok csavarodva mert néha szerecsendiózom :D

2023. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
17! Attól hogy te nem bírod, mi még bírjuk... Ëvek óta, egesz nap, és semmi bajunk .
2023. okt. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!