Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan aki aktívan...

Van itt olyan aki aktívan füvezik ? Lenne pár kérdésem hozzá.

Figyelt kérdés

2023. okt. 8. 19:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Írj
2023. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk legális, így éjjel-nappal. Mi a kérdés?
2023. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Mióta alkalmazod mit vettél észre és mit vett észre a környezeted rajtad ?
2023. okt. 8. 20:10
 4/26 anonim ***** válasza:
2 éve füvezek ,de sajna én herbalozok is ,a sima tiszta fű gyógyszer, ellazit és oldja a szorongásomat, de a herbàl az egy mocskos dolog bánom ,hogy rá szoktam.
2023. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
És a környezetem nem tudja hogy cuccozok ki is nyirnànak...
2023. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
#2-es vagyok. Semmit. Minöségi füvet szívok, abszolút semmilyen változást nem tapasztaltam. Legalábbis rosszat. Nyugodtabb vagyok, jobban alszok, a hátfájásom is helyrejött.
2023. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%
Nincs semmilyen hatása.
2023. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem több negatív tapasztalat van, mint pozitív.


Nekem binge eating disorder mellé cseppet sem szerencsés, mert kívánósabbá tesz, amúgy is figyelnem kell, de ez még tesz rá egy lapáttal, zabálnék tõle még jobban mint normál esetben.


Emellé ott van az AHDHm is, és ha ellazulok, az szintén még impulzívabbá tesz, valószínūbb, hogy mások szavába vágok, kikotyogok valamit vagy beolvasok valakinek. Ez nem feltétlen baj, csak nem minden környezetben szalonképes.

2023. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Én párszor már volt hogy kipróbáltam de nem élek vele. Elkábultam tőle mintha be lettem volna nyugtatózva meg sokkal élénkebb lett tőle az érzékelésem. Hosszú távon gondolom lehetnek káros hatásai de sztem közel se annyira káros mint az alkohol. Inni mondjuk elég gyakran iszok. Heti 1-2 alkalom
2023. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
11%
Az alkohol nem káros!
2023. okt. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!