Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A snüssz vagy a cigaretta a...

A snüssz vagy a cigaretta a károsabb?

Figyelt kérdés

2023. okt. 9. 21:56
A kérdező szavazást indított:
Nem tudom
A snüssz
Egyforma
A cigaretta
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb helyen kérdezed!
2023. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
A snüssz, mivel egyetlen snüssz íny alá helyezésével, majd benntartásával annyi nikotint juttatsz a szervezetedbe, mint 2 doboz cigaretta elszívásával. Főleg ha a Siberia, vagy az erősebb, piros fajták mellett döntesz.
2023. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha ennyire rossz akkor lehet abba kéne hagynom a használatát. Kb 2 hete kezdtem el használni
2023. okt. 9. 22:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom eleinte az ínyedet is felmarta nem? Meg ha tapasztaltál szédülést a használata során az a hirtelen felszívódó nagy mennyiségű nikotin miatt volt. Ha nagyon választani kéne, én azt mondom cigi. Bár, ott a kátrány, és az elégett papír belélegzése a károsabb, mindkettő mellett szólnak érvek, illetve ellenérvek, te döntesz.
2023. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet le kéne redukálnom a használatát. Mostanába 1nap már csak 2X teszem be. Megpróbálom egyre ritkábban használni. Mikor elkezdtem rengeteget elhasználtam. Azért szoktam használni mert tetszik a hatás amit kivált ciginél ezt nyílván nem érzem meg nem is nagyon szoktam cigizni
2023. okt. 9. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Rendben, de csak ésszel, nagyon durván rá lehet függni így a nikotinra.
2023. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod letenni azonnal akkor már erősen függő vagy.
2023. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2/7-re válaszolva. Az lehet hogy annyit tartalmaz egy tasak, de nem szívódik fel annyi. Sőt! Egy erősebb snüsszt még 5. Használatra is megérez az ember, azaz még akkor is van benne. Inkább úgy írnám le, hogy exponenciálisan csökken a nikotin a snüsszben, de 5 mg-nál több egyszerre biztos, hogy nem szívódik fel. Így nem halunk bele a nikotinmérgezésbe.
nov. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyik tüdőrákot, a másik szájrákot okoz. Melyik a károsabb akkor?
febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!