Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Harmadik hete,hogy nem dohányz...

Harmadik hete,hogy nem dohányzom.Körülbelül négy nappal ezelőtt elkezdtek zsibbadni a kezeim csuklótól lefelé.Tegnap óta már könyéktől lefelé is.Iszonyatosan kellemetlen érzés,főleg,amikor megfogok valamit,de akkor is,ha nem.Mi ez?

Figyelt kérdés

dec. 12. 02:55
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

1# Hallod, ne mondj már ilyet neki, nem viszi el semmilyen bagoly, se a rezefaszu!


Kérdező# Először is beszélj orvossal, egyáltalán nem biztos, hogy a dohányzás elhagyása okozza a tüneteid. Nem tudtuk meg azt sem, mióta dohányoztál. A tünetek megjelenése és a cigi lerakása között is túl sok az idő, hogy rögtön arra gondoljunk, hogy összefüggenek. Más tünetekről sem tettél említést a köztes időszakból. Voltak?

dec. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
20évig dohányoztam.Egyszer 1.5 évre letettem,de az már régen volt.Az elmúlt 10évben nagyon sokat szívtam.Az utolsó évben valami történt.Bármelyiket szívtam,köhögtetett.(Már nem esett jól.Mikor letettem,az első két napon egész nap sírtam,és csak egy hatalmas bunkó voltam Mindenkivel pár napig.Aztán elmúlt az idegesség.Nem voltak fizikai tüneteim,egészen eddig a zsibbadásig,szóval erre tippelnék,mert még sosem történt ilyesmi.
dec. 12. 07:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti nem a bagó elhagyásától van, inkább az előtte 20 év miatt,de ha nem enyhül, akkor doki.
dec. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, nem a cigi elhagyásától van. Ahogy a 3-as írja az is lehet, de bármi más is.
dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sportolj valamit, menj ki futni. Meglátod kicserélődsz.

Vagy esténként könnyű torna, egy félórát.

Ha összefüggés is lenne a cigi elhagyásával a problémád, nem csodálkoznék hogy ennyi éven át a cigitől olyan fekete tüdőd lehet, biztos furcsa neki most a friss levegő.

Lehet hogy a vérnyomásod alacsony vagy a keringés lassú a cigi elhagyása miatt és az okoz ilyeneket.

dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jelentem,elmúlt.Legalábbis eddig.Egy hétig fokhagymát ettem,lilahagymát,vöröshagymát.5-ös biztos,hogy keringési probléma,Én is erre gondoltam.És igen,sokat biciklizek,sétálok..kezdem megszokni🙂
dec. 31. 17:46
 7/8 anonim ***** válasza:

6# nagyon ügyes vagy. Gratulálok!


5

dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5-ös;Köszönöm szépen!💡
jan. 1. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!