Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez az érzés el fog múlni?

Ez az érzés el fog múlni?

Figyelt kérdés
Soha nem cigiztem, viszont egy darabig összeültünk a haverokkal vízipipázni. Nem volt túl gyakori, havi egyszer kb. Már kb fél éve felhagytam vele, de azóta ha valaki cigizik mellettem és megérzem a szagát, akkor erős késztetést érzek, hogy rágyújtsak (nem szoktam megtenni). A vízipipa előtt nagyon zavart ha bárki cigizett körülöttem, most meg ezt váltja ki belőlem. El fog múlni ez az érzés?
febr. 13. 08:57
 1/4 Popcorn ***** válasza:
Valószínűleg inkább ezeknek az alkalmaknak a hangulata hiányzik, azért érzed, hogy rágyújtanál. Amíg jó emlékként gondolsz ezekre az alkalmakra, vagy amíg nem találsz másik lelazulós elfoglaltságot, addig meglesz a késztetés a cigizésre. Vagy amire épp használtad ezeket az összejöveteleket...
febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elfog múlni.
febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem gyújtasz rá?
febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretnék rászokni. Az iqos és társai egyébként nem váltják ki ezt az érzést és hagyományos cigit meg ritkán szívnak körülöttem, úgyhogy talán az sem gond ha nem múlik el.
febr. 13. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!