Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerül most a Liberisa...

Mennyibe kerül most a Liberisan? Megéri? Felírja a háziorvos vagy a pszichiáter?

Figyelt kérdés
Nagyon le szeretném tenni a cigit de úgy érzem hogy külső segítség nélkül nem megy.
febr. 13. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Cigit nem tudsz letenni azzal, reumatologus szokta, mert reumatoid arthiritisira irjak fel dok(tak)onyok, reumatologus. Neurologus szinte barmit felirhat egyebkent, ha azt mondod pszichoszomatikus fajdalmaid vannak felir pregabalint, ha azt mondod cigizel nem birod le tenni akkor viszont lehet azt mondja tapaszozz, de allitom arra is van valamilyuk, amit pl te emlitettel. Pszichiater is talan, mert az is egyfajta neurologiai dolog.


Egyedul venykoteles. Semmi tamogatas nincs ra, szoval lehet draga. A nikotrin fuggoseg meg szenvedelybetegseg ami pszichiaterhez tartozik. Szerintem menj oda, ha haziorvos nem irja fel. De venykotles termeszetesen sajnos. Meg nem is kapsz szerintem minden boltan. A benuban is 1 db van csak.


Tapaszozas lehet jobb lenne, de nekem ket csaladtagom is lenyomta a cigit a WC be. Mind a ketto gyerek miatt. Nem tudo talalj te is valami eros motivaciot de persze ezt konnyu mondani ha, mert nem magadtol kell jonnie, hanem kivulrol valami. Ha ez segit, testverem elkezdett cigizni 1 - 2 evig, es ma nyelocsoben kialakult rakja van, az meg nem egy szep latvany meg erzes es rohadt fajdalmas.

febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. Kb 19000 forint volt.


2. 18 évesen kezdtem cigizni, most múltam 30 múlt héten, napi egy doboz elmegy.

Majd megírom két hét múlva hogy mennyire éri meg (eddig egy hét volt 19 évesen a rekordom mert egy kórházi ágyban feküdtem és felülni sem tudtam).


3. Én tegnap váltottam ki, ma érkrzett meg a patikába, mert nem volt a gyógyszertárban, rendelni kellett. Pszichiáter írta ki nekem.

febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!