Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van aki iqosra szokott de...

Van aki iqosra szokott de előtte nem cigizett?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok.

febr. 13. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Passz, de az iqos se egészséges és büdös. Főleg, ha tisztítva sincs.
febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Hallottam ilyenekről, de nem ajánlom senkinek. Se egészségileg, se anyagilag nem éri meg.
febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én ismerősi körömben 3-an is, ami egészen elképesztő annak tényében, hogy sosem szívtak klasszikus cigit.

Ráadásul nem is a fiatalabb kategória, mert egy 46 éves nőről, egy 51 éves nőről, és egy 39 éves férfiról van szó. 2-3 éve kaptak rá.

Emlékszem, az elején még ment a szöveg, hogy ahh, mennyire csill, meg mennyire ellazít, meg mennyire jól esik... manapság meg szívják a fogukat az ára miatt, meg ha épp nem tudnak valamiért kimenni.

Közös bennük, hogy egyik sem tagadja, hogy megbánták...

febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én rászoknék szívesen az ájkoszra ha lenne rá pénzem.
febr. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

Úgy tudom, akik idősebb korban (18-20 év felett) próbálják ki először a cigit, sosem lesznek olyan erősen függők, mint akik tiniként kezdik. Ha igazán bánnák, könnyen le tudnának szokni. Vagy az iqos addiktívabb, mint a hagyományos cigi...

febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért én 16 évesen próbáltam ki először és nem tudok rászokni... hülyeség ez a 18 év felett próbálod ki csak akkor nem leszel olyan függő.
febr. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!