Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 22éves srác vagyok, sajnos...

22éves srác vagyok, sajnos nem mutált át a hangom vagyis csak félig azért régebben véknyabb volt. De még most is nevetnek azon ha megszólalok társaságba ?ami eléggé ciki és ha telefonálok akkor is volt hogy azthitték nő vagyok. Cigizek már több éve

Figyelt kérdés
Nem emiatt cigizek. De még a cigitől sem akar mélyülni pedig nagyon sokat cigizek van hogy 10percenkent. Voltam full orr gegeszeten is regebben torokgyulladas miatt de ott sem mondtak semmit. Hova menjek? Vagy mit csináljak hogy mélyebb legyen a hangom?

márc. 31. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Logopédushoz.
márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cigitől elkezdessz rekedni, számíts arra, hogy nincs sok hátra. Vannak kockázatos módok: műtét (lehet szarabb lesz mint volt), nem tudom a hormonterápia a te esetedben működne-e, vagy legyél lélegeztetőgépen az intenzíven hetekig, és az is károsítja a hangszalagot. A cigi elég nagy hülyeség, büdös vagy (ez már egy elég nagy probléma), és mire nagynehezen eléred, hogy rákot kapsz, akkor se biztos, hogy gégerákot, és a hangod tökéletes állapotban lesz továbbra is. Persze ha tegyük fel gégerákot kapnál, lenne egy kis időd, hogy kiélvezd a rekedtségek, és reszeltek. A cigit szerintem hagydd el, szépen lassan nyomorulttá teszi az embert
márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
2#-es vagyok, még annyi, hogy ami tényleg érdemes lenne, az egy szakember megkeresése, talán az rávezet arra az útra, hogy képezd úgy a hangot, hogy mélyebbnek hallatszódjon
márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért kell a logopédus, mert a serdülés során megváltozik a hangképzés is, hasi légzés alakul ki, ami a képzett hangot a mellkas üregben rezonáltatja. Ha rögzül a gyerekkori mellkasi légzés, akkor megmarad a magas "fejhang" és a fejüreg a rezonátor.
márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nekem ugyanez van és elindultam a megoldás útján. Írj privit és beszélünk.
márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!