Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik letették a cigit vagy...

Akik letették a cigit vagy snüsszt teljesen, hogy érezték magukat hosszú távon?

Figyelt kérdés
6 éve snüsszözök, egy napja leraktam. Igazából egy olyan pótcselekvés volt nekem, ami mindig “feldobott” és nehezen tudom elképzelni az életet sajnos ilyen szokások nélkül, hogy nem csinálok semmit mert annyira megszoktam a használatát, és természetesen az egészséges életet választom, de kíváncsi lennék azokra akik értik mire gondolok - ha megváltak ettől a káros szenvedélytől, milyen volt utána az élet úgy hogy SEMMI pótcselekvést nem csinált? Én unalmasnak látom, de kíváncsi vagyon más véleményére.

ápr. 2. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A nikotinelvonás elég rossz tud lenni de egy hét után már kevesebbszer fog eszedbe jutni.

Nekem van haverom akinek az első 4 fogát alul emiatt kellett koronázni mert egyszerűen elrothasztotta őket.

ápr. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha te unalmasnak találod az életet nélküle, akkor nagyon sivár életed lehet.

EZer meg millió dolog van ami széppé és tartalmassá teszi az embert , nem ilyen szaroktól kell elvárni.

ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!