Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lebeszélnétek a cigizésről?

Lebeszélnétek a cigizésről?

Figyelt kérdés

14/F

valami tüdőt vagy ilyesmi videót küldhetnétek!!!

és lesz@rnám tőle a bokám!!!

és rá se néznék a cigire!!!


2011. febr. 11. 20:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

[link]


Elég undorító...

2011. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
nem kell ehhez kép...gondolkozz csak logikusan....inkább felhozok neked egy példát...az én nagypapám lassan 10 éve hogy meghalt tüdőrákban, nagyon szerettem őt, viszont folyamatba cigizett, volt hogy egyszerre kettőt, vagy hármat tett a szájába...aztán egy idő után egyre nehezebben vette a levegőt, nehezen tudott nyelni, elment az étvágya, megállapították hogy tüdőrákos, járt kemóra, ettől lefogyott, csont és bőr volt, de még mindig szívta és szívta, aztán egy napon már nem látogathattam meg a kórházban....mondcsak így akarsz meghalni???
2011. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Ne cigizz,főleg ilyen fiatalon, sokkal hamarabb fogsz meghalni, büdös lesz az egész ruhád, a szájszagod, a lányok undorodni fognak tőled. És nem is fogsz nőni sokat már,ha elkezded!!


[link]

jobb oldali a dohányos tüdő.


Köhögni fogsz nagyon sokat, az izmaid is bemondják az unalmast.

2011. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen szép képeket szeretnél, tessék:

[link]

Dohányzol és szeretnél leszokni, vagy nem akarod elkezdeni, most kezdenél cigizni?

Egyébként mindegy, a dohányzás szerintem undorító és gusztustalan, büdös lesz tőle a leheleted, akár a ruhád, hajad. Ráadásul egészségtelen, valószínűleg rövidebb ideig fogsz élni, nagyobb eséllyel kapsz tüdőrákot, nem mellesleg drága.

2011. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Egészséges: [link]

Dohányos: [link]


És itt a többi hatása is: [link]

2011. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
....ja és még arról nem is beszéltem, hogy sárgák lesznek tőle a fogaid, a bőröd elszineződik, büdös lesz a szád, a ruhád,...és gondolj csak bele ha találsz majd magadnak egy lányt akit szeretsz és ő is viszont szeret, hogyan fog megcsókolni, hogy közben arra gondol hogy "már megint cigizett és annyira büdös a szája"....bár szerintem ez még csak a kisebb probléma.
2011. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

b@aszki....ezek állat képek....

részvétem a papádnak..:(

2011. febr. 11. 20:20
 9/27 anonim ***** válasza:
Gondolj bele,hogy egy csomó pénzt beleölsz a cigibe, amit csak úgy elszívsz, beteg leszel tőle, és a gyógykezelés megint csak pénzbe kerül, ráadásul büdös leszel, a körmeid, ujjad elszíneződnek, akárcsak a fogaid.
2011. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
de a csajok nállunk azt gondolják h menő
2011. febr. 11. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!