Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktassam le a barátnő...

Hogyan szoktassam le a barátnőm a cigizésről? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy a barátnőm eddig havonta 1-2 szálat szívott el, de ma nagyon felhúzott, mert azt mondta, hogy jövőhéten vesz egy dobozzal, ami azt jelenti, hogy mostmár többet akar...


Azt szeretném, ha megtudnám vele utáltatni örökre... van erre valami módszer vagy pedig valami olyan "cucc", amit be adhatok neki , lehetőleg úgy, hogy ne vegye észre... valami gyógyszer vagy egyéb dolog?


2011. márc. 6. 00:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
63%

Szerintem ezt gondold át mégegyszer...

Be akarsz neki adni valamilyen gyógyszer a tudta nélkül?

Gondold el, te hogyan reagálnál ha ő ugyanezt akarná tenni veled, csak valami más dolog miatt. Eléggé kiakadnál, nem?


Gondolom elég fiatalok lehettek, de ez az ő döntése, ha ő ezt akarja, akkor nem tudsz rajta drasztikusan változtatni. Esetleg megmondhatod neki, hogy válasszon vagy a cigi vagy te, de azért az elég szemét húzás lenne.

Ezenkívül akár be is köpheted a szüleinek, bár ezért sem fog túlzottan kedvelni.

Viszont mindenképpen próbálj meg beszélgetni vele erről, miért szeretné elkezdeni, miért jelentette ezt neked be, ismeri-e a negatív hatásait stb.

Hátha le tudod beszélni róla.

2011. márc. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy nem nem fogja megvenni a cigit és meg is ígérte, de félek, hogy csak azért mondta, hogy ne idegesítsem magam... és igen, a tudta nélkül lenne jó valamit be adni neki... nem érdekel, hogy mit gondolna, úgy sem fogja megtudni és ezzel amúgy is csak jót csinálok neki.

Azt pedig, hogy válasszon köztem és a cigi közt, nem szeretném mondani, mert az tényleg szemétség...

2011. márc. 6. 00:49
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát, babám, márpedig ilyen csodaszer nincs!

Te választottál barátnőt, mostmár viseld egészséggel!


Engem a barátom szoktatott le. De nem igy ahogy te elképzeled. Ez csak egy idióta gondolhatja, ahogy te.

Mindig azt mondta, hogy nem szereti a füstöt!!! Ami ugye én se nagyon.

És azt is mondta!! Hogy nem zavarja ,hogy cigizek.

Csakhogy egyre többször vitt olyan helyre, ahol nem lehetett rágyújtani, és csak beszélt, beszélt, elterelte a figyelmem... példát mutatott..

Nos, tudsz te ilyet?

Bármi mást teszel, csak az ellentettját váltot ki, mert a cigi nem egy falat csoki, amiről csak ugy le lehet mondani, hanem függőség.

2011. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

és akkor mi van ebben? megteheti, semmi közöd hozzá, te vagy a tetű hoyg beakarod gyógyszerezni...

Egyébkén t ha kap egy frankó kis nikotin mérgezést, akkor két három hétre elfog menni tőle a kedve:D

2011. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És hány évesek vagytok? mert szerintem 30 felett kizért hogy rászokjon valaki,....
2011. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a cigaretta erős fizikai függőséget alakít ki.

te nem tudod leszoktatni, ha akar akkor leszokik.

2011. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Phoney ***** válasza:
Láttam egy videot, amin egy tag 400 szál cigit szívatott át kompresszorral egy liter vízen, majd feketévé vált dzsuváról lefőzte a vizet, és maradt belőle egy maroknyi ragadós sz*r (kátrány a becsületes neve), na eddig semmise tántorított el tőle, hogy néha rágyújtsak, de azóta nem visz rá a lélek.
2011. márc. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mutass neki ilyen oldalakat:

[link]

2011. márc. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem a barátnőd a hülye hanem te. annál többet nem tudsz tenni minthogy megmondod hogy nem tetszik. ő döntése akármit csinálsz ezen kívül csak bebizonyitod hogy csicska vagy (N)
2011. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet a kérdező módszerével, ahogyan a barátnőjét szeretné leszoktatni a dohányzásról, de azért nem kellene neki ilyen minősíthetetlen stílusban válaszolgatni, csupán azért mert szeret valakit, akinek gondolom félti az egészségét, meg egyébként sem túl gusztusos egy nemdohányzó ember számára egy dohányos ember "illata".
2011. márc. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!