Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 15 évesen naponta kb.1...

Ha 15 évesen naponta kb.1 szállal, havonta 1 dobozzal elszívok akkor baj van?

Figyelt kérdés
Megvagyok nélküle is, inkábba társaség miatt. De az szerintetek sok? Ti mennyit szívtok?
2011. nov. 28. 20:26
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Ja, és szeretek dohányozni, csak az ilyen "hogy a haveork is lássák, meg a társaság miatt" kaliberű szövegeket nem bíorm. Semmi bajom azzal ha valaki 15 évesen cigizik, de ha valaki menőségből szívja azt az embert megvetem!
2011. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

"okés, rendben, minden tiszteletünk a tiéd, de akkor mit keresel a dohányzás témakörben? Az jó dolog, ha az ember büszke magára valami miatt, de te nem is érzed magad jól, ha ezt nem dörgölheted mások orra alá?:)"


Most komolyan,te tényleg nem bírod ki hogy ne ugass bele,értelmetlen érvelésekkel?Ne légy már ennyire primitív könyörgöm.A mondandód második fele amit ide idéztem,már nem is arról szól amit le írtam.Igen,nem éreztem magam jól valami miatt,és ez a valami a te értetlenséged volt mert 3-szor kellett elpofáznom mit akarok mondani,hogy megértsd.Maradjunk már annyiban hogy itt ezt lezárjuk.Köszi.

2011. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

"ha már valaki kampányolni akar valami ellen, az először tudja meg, hogy milyen is az :D pl vannak pszichológusok, akik drogosokkal foglalkoznak, és egyszer kipróbálják őkis a keménydrogokat, hogy tudják egyáltalán milyen érzés. aki nem cigizett sosem, nem is ismeri az előnyös dolgait, olyan engem ne oktasson ki. és szerintem mást se"


Idegesít nyilván az igazság.Mi a francért panaszkodsz hogyha kínzó érzés leszokni róla?És milyen előnye lehet?Az már nem is előny ha már a hátránya sokkal több!Egyébként is le írtam ésszerűen a nagy igazságot,csak el kéne olvasnod figyelmesen nem itt nagyképűsködni megsértődötten,de inkább bemásolom neked újból :


Mondhatnak itt a dohányosok akármit,már alapból ott baxták el,hogy rászoktak a cigire!Laza vagy nem laza!Ideglevezető avagy sem!Tetszik vagy nem tetszik,de káros és hiba!nagy hiba!Van így is elég betegsége az embernek ebben a zűrös világban,nem hogy még ez is rátegyen.Na mindegy,sosem fogom fel fogni mi a jó abban ha a saját tüdődet be feketíted,kilyukasztod,meg nagyobbítod,amikor meg ne adj Isten tüdő rákot diagnosztizálnak a későbbiekben,akkor meg pityeregnek az életükért,és lemondanának de már késő!És a vicc az egészben az,hogy ezt a tényt a dohányosok lesz*rják.No comment!

2011. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Kedves 64%-os. tudod te egyáltalán miről beszélsz? Mert én hozzád sem szóltam, csak elmondtam a véleményem. Te meg beszélsz itt összevissza. Ég igen, dohányzok, de azt az embert megvetem aki menőségből cisnálja.
2011. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Elnézést az elgépelésért, 68%os válaszolót akartam írni.
2011. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

tudom, énsem neked írtam

de nemis írok ide többé, mert a 64%os felbasz :D

2011. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
60%
Azért baszfel mert fogyaékos, fel se fogja hogy miről van szó, csak ugat.
2011. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:

Az en velemenyem szerint a cigizes karos.. ha nagyon sokat szivarazol nagyon karos, ha meg keveset akkor nem annyira de biztos akkor is art egy keveset.. es ra lehet szokni!

En altalaban csak hetvegen szivaraztam de szombatonkent tobb szalat is elszivtam, de sikerult leszoknom mert volt bennem akarat es van egy csaj aki nagyon tetszik es o nem szereti a cigizo fiukat ez is hozajarult.:)


Tarsasag miatt hetente elehet szivni egy cigit, de vigyazni kell ne hogy raszokj.. a szervezeted csak 4 ev utan tisztul ki teljesen ha abba hagytad! 19/F

2011. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
A 68 és a 71 százalékos ne ugasson nekem ugatásról.Idegesít a tény?fogadni mernék hogy végig sem olvastátok normálisan amit írtam,és ne írj olyanokat hogy ugatok,mert aki igazat beszél és egészségesebb e téren tőletek,az én vagyok,vagyis mi nem dohányzók.Vegyetek példát.nézzenek már oda,még kiknek állna feljebb.Nem szabad idegeskedni e miatt.Chhö :/
2011. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

egyébként naponta rendszeresen sportolsz? esetleg szoktál enni gyorséttermi kajákat?

Nyilván az lesz a válasz hogy minden nap sportolsz, és fúj mcdonalds. de azért nézz magadba, ha annyira életerős egészséges vagy, mindent megteszel azért, hogy egészséges legyél?:) nem csak a cigi káros, és a cigi nem csak káros. csak te ezt nemérted :D

2011. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!