Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 15 évesen naponta kb.1...

Ha 15 évesen naponta kb.1 szállal, havonta 1 dobozzal elszívok akkor baj van?

Figyelt kérdés
Megvagyok nélküle is, inkábba társaség miatt. De az szerintetek sok? Ti mennyit szívtok?
2011. nov. 28. 20:26
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
ha nekem szólt, akk nem, nem minden nap sportolok, és nem, nem minden nap eszem a ,ekiben. szeretem anya kajáját. és miért ne tudnám v is érteném a cigi kárát?? igen is toom, csak rákérdezek, h sztek sok-e. ennyi.
2011. dec. 1. 21:39
 32/39 anonim ***** válasza:
neem, nem neked szólt. hanem a híres antidohányos barátunknak aki szerint "elbaxtuk" az életünket :D
2011. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
jah, kiváncsi lennék ö mit válaszol xd
2011. dec. 2. 14:53
 34/39 anonim ***** válasza:
kérlekszépen. Dohányzom, Sört is szoktam inni, bár mást nem tudok meginni a gyomrom miatt. Majdnem egy dobozt elszívok egy nap, de van hogy többet. Ennek ellenére sokat kajálok gyorsétteremben is, mégis: futok, sportolok, és focizok, mindennap megcsinálok 200 fekvő támaszt. Te neked hogy is néz ki egy napi rendszer? Megkérdezhetnélek? Mert nem hiszem hogy neked napi 5 kilométer gyaloglás, 1 km, séta, 200 fekvő. és csupa minden egészséges dolog, + heti 3 foci.
2011. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
gyaaaa :D nem tőled kérdeztem, hanem a 64%ostól.
2011. dec. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Itt vagyok észlény,engem akartál.Ne durrogj már hülyeségeket! :D az eszem megáll,nem lehetsz ennyire primitív, ti dohányosok azt akarjátok nekem még itt bemesélni hogy jól teszitek azt hogy szivaroztok? Na pont jótól kérdezed a sportot apukám :D most nevetek :D na akkor figyuzz, én konditerembe járok heti 5x hétvégente futni járok nem kevéske kilómétereket eszek meg,e mellett még THAI BOXolok már nagyon régóta,(az edzéseken megnéznélek) egészségesen táplálkozom,nem kávézom ,nem eszem a hamburgert mert a kedvencem a francia pirítós.És ezt mind így hidd el ahogy leírtam.Miről beszélünk? Kérdezem én,és csak erre válaszolj,ez lezárja az egész vitát---> Ki bírná jobban szusszal,te cigarettásan vagy én így? Kinek egészségesebb a tüdeje,neked avagy nekem? Köszönöm :) Anyukám is dohányzik,hidd el,és nincs olyan nap hogy ikertesómmal ne ugatnánk le e miatt,hogy ne biztatnánk arra h szokjon le róla, de ő már 35 éve csinálja, gondolhatod akkor mekkora erő kéne ahhoz..főleg hogy depressziós is.Ez lehetetlen,de megjegyzem Édesapám 16 év dohányzás után letette a bagót,véglegIde csak akarat kell,és a mai fiatalság,tehát az én koromkörüliek (22/F) meg a tinik is azért bagóznak mert LAZA nincs itt semmi más indok,csak gondolj bele,jól áll a kezedbe,vagány hogy amikor beszélsz közben hunyorított szemmel fújod a füstöt,bölcsebbnek tűnsz.Ennyi.Sajnálom skacok de ez így van.ÉS a vicc az,hogy itt mindenki dohányzik csak én nem a komizók közt,miért is várhatnám el hogy mellettem álljatok.csáó
2011. dec. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
na, utolsó válaszoló, velem vitáztál :D muszáj megosztanom veled, hetek óta nem cigizek, nem is kívánom, egyik napról a másikra mondtam le róla. Most akkor én is lehetek felsőbbrendű?:) Már most nemigen fogsz tudni mivel leszólni :DD
2012. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

egyébként a sporttal mellélőttem, ha egészséges vagy, akkor abban nem keresek hibát, de most hogy én sem cigizek, és elkezdtem sportolni, lassan nem leszel semmivel sem jobb nálam :D sőt

bocsánat a többiektől hogy megint elkezdtem a vitát, de ezzel még tartoztam magamnak

2012. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
najó, tényleg semmi értelme nem volt most ezzel eldicsekedni, szóval nemszóltam :D további szép estét mindenkinek :D
2012. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!