Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigaretta vélemények?

Elektromos cigaretta vélemények?

Figyelt kérdés
pár napja letettem a cigit mert magas vérnyomásos vagyok és az orvosom eltiltott tőle.Mi a helyzet a nikotin mentes elektromos cigarettával? annak nincs ismert élettani hatása ugye? Melyiket érdemes megvenni? És milyen folyadék a legjobb bele? Ezt néztem ki: [link]

2012. júl. 15. 09:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

én szerintem kérdezd meg az orvosodat hogy mennyire van ellenére, ő biztos tud valamit. szerintem meg az e cigi egyáltalán nem káros. párát szívsz be és ennyi. van asszem nikotin mentes patron is, meg vannak ízesítések.


én próbáltam már és nagyon bejött. egyáltalán nem olyan mint a rendes cigi, több füstje van és más az íze is.

2012. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bejött!


Ilyet vegyél minimum: [link]


Folyadékok (én a mentolosat preferálom): [link]

2012. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Amit te linkeltél, az egy 280 mAh-ás aksival van, ami nagyon kevés ideig bírja, naponta többször kell tölteni (attól függ, eddig mennyit szívtál). Ráadásul venned kell még egy hálózati töltőt is, mert ha jól látom ehhez csak USB van. Persze lehet, hogy neked ez pont elég. Előnye viszont, hogy alig vastagabb, mint egy normál cigi.

Az #1-es linkjében találhatsz például EGO akkumulátorokat, 900-1100 mAh-t, ezeket egy nap egyszer elég tölteni, cserébe jóval vastagabb.

Először döntsd el, hogy mire kell (hol és hogyan szeretnéd használni) a cigit, az ízét szereted érezni jobban, vagy a nagyobb füstöt szereted (ez a folyadék miatt is érdekes).

2012. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

x3-as vagyok

Rosszul írtam, a link nem a #1-es, hanem a #2-es hozzászólásban van.

Annyit azért hozzátennék, hogy kérdezd meg az orvosodat, mert vannak olyan gyógyszerek a magas vérnyomásra, amelyek vízhajtó hatásúak, hát nem tudom, hogy amellett a vízgőzt szívni mennyire jó!

2012. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nekem ez a kicsi cigi méretű tetszik fehérben amit linkeltem.Valószínű hogy megveszem ezt max veszek hozzá még egy akut. A folyadékok között melyik hasonlít legjobban a valódi cigire?Egyáltalán milyen érzés e-cigit szívni? Még sose próbáltam...Éreztek valami hasonlóságot a rendes cigi és az "e" között? Remélem egészségre nem káros... Bár muszály leszek venni mert már kezdek megőrülni így a 4.nap után,már a ropit is szívom,meg gyújtanám...
2012. júl. 15. 14:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
NINCS olyan folyadék, ami visszaadná a rendes cigi ízét!! Próbálj ki többet és maradj annál, amelyik megtetszik.
2012. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A folyadékról csak annyit tudok, hogy aki a dohányízt szereti (én mentolost szívok) az az RY4 nevűre esküszik.

Ha az íze legyen erős, akkor PG alapút vegyél, ha a füst legyen nagy, akkor VG alapút.

Olvasd el ezt az oldalt, kezdőknek szól részletesen benne van az 510-es is:

[link]

2012. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel ezzel is szemezhetsz:

[link]

Ebben van egy másik aksi is, igaz az még kisebb (180-as) de rövidebb is, és van benne fali töltő, 2 porlasztó meg 5 patron (újratölthetőek).

2012. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nekem csak nikotinmentes lötty kellene mert a nikotin felviszi a vérnyomásom!
2012. júl. 15. 18:03
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
Azt ajánlom akkor,hogy keverd ki magadnak,mert a gyári liquid folyadékok megbízhatatlanok!Én is vettem egyet a boltban,azt mondták rá,hogy nikotinmentes és aha,8 mg nikotin volt benne,elolvastam az összetevőit.Vigyázz,mert nem tudhatod,mit tesznek bele azokba a löttyökbe,nem biztos,hogy 100% nikotin mentes,csak így hívják és kész.
2012. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!