Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A West Ice milyen cigi?

A West Ice milyen cigi?

Figyelt kérdés
Erős vagy gyenge? Az ize milyen? Ára??Es miért Ice??????
2009. júl. 27. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem a régi cigis időmből, akkor mentolos.
2009. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Közepes erősségű, olyasmi mint a kék cigik.

Azért ice, mert mentolos.

Nem rossz ízű, de ha nem bírod a mentolt úgysem fog ízleni.

Azt hiszem 570 Forint, barátnőm szokott venni, de állítólag emelni fogják..

2009. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kedvencem, a legjobb :) Gyengén mentolos, enyhébben lehet rajta érezni, min a többi cigin. Amúgy közepes erősségű 7; 0,6-os. Tegnap 550ért vettem.
2009. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyen enyhe borsmenta íze van, nem túl erős. ha szereted a mentolos cigiket, akkor tetszhet. én mondjuk utálom a mentolos cigit.
2009. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mikor még dohányoztam azt szívtam. Nem túl erős, és nem olyan mentolos mint az igazi mentolos cigik. Én mindig azt mondtam, hogy inkább csak hűsítő :) Egy közép árkategóriás cigi, mint a pall mall vagy szofi. Nem tudom már menniybe kerül, mert nem dohányzom jó ideje.
2009. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mikor még cigiztem,volt,hogy kipróbáltam.Én nagyon utáltam,mert szerintem köménymag íze van. :-)

Nem szerettem.

2009. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A West Ice azért Ice mert amikor szívod akkor enyhe hüvös mentolost izt érzel amugy nekem nemjön be de ehhez hasonlitanak a MultiMentol cigik 3 szinben nekem abbol a kék nagyon bejön. Szóval kék MultiMentol igen finom cigi nem a dohány a mentholos hanem a szűrőben van két menthol szál igy inpontens sem leszel töle:)
2009. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

most vettem egy dobozzal.. nem tudtam hogy mentolos:D de elszívtam egy szálat, és nemrossz.. nem szívta még mentolos cigit, szóval nem tudom összehasonlítani a többi mentolossal. Általában kék pall-mallt-t szívok, ahhoz képest kb annyi különbséget éreztem, hogy mikor beszívom, nem az hogy égetne, hanem pont hogy hűsíti a torkot. egyébként náthás is vagyok, és most a légútaim ki is tisztultak:)

17/f

2009. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
a West Ultra az = világos kék besorolással? de bocs azért mert ez a kérdés nem teljesen ide kapcsolódik
2009. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
+ A hűtőbe kell ha beteszed akkor "finomabb" :D
2010. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!