Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen nikotinmentes megoldáso...

Milyen nikotinmentes megoldásokat tudtok ajánlani, ha le akarok szokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Volt már itt korábban egy ilyen kérdés, ésv alaki belinkelt ide egy képet. Az szerintem nagyon hatásos.

Na meg is van ez volt az.

[link]

ev=dia&FrmLstTip=1&FrmId=667085&FrmXTab=&FrmXMez1=szerv&FrmX

Tart=23&FrmScWi=640&FrmEnc=1%7D%7D1%7D

2008. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__34993-hog..

Na várj, nem linkelte be rendesen. Ennél a kérdésnél megtalálod.

2008. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát ez engem annyira nem rettentett meg. inkább nem mondom mire hasonlit
2008. máj. 23. 12:12
 4/9 anonim válasza:
100%
Mindenképpen fordulj orvoshoz szerintem. Ez betegség, sokan nem fogják fel pedig igen. Vannak erre szakosodott oldalak, is. Az is nagy segítség, ha olyanokkal beszélsz akik átélik amit te. Jobb ha leszoksz.
2008. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tudnál ajánlani esetleg valamit/valakit?
2008. máj. 23. 12:41
 6/9 anonim válasza:
100%

Nekem ez az oldal segített [link]

Írhatsz egy szakembernek e-mailt. Ő mindenben segít neked. Kérdezd bátran.

2008. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Egyet tudok érteni, sokan nem gondolnák, hogy ez komoly probléma. Pedig az, legszívesebben mindenkinek egy szétmálott fekete tüdőt mutogatnék. Térjenek észhez.
2008. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alternatív megoldásokat ajánlanék.Kerüld például a fűszeres ételeket,a kávét. Nyugtasson az a tudat,hogy van nálad cigi,bármikor rá gyújthatnál.Ha mégis rá akarnál gyújtani igyál előtte mondjuk narancslevet,vagy előtte moss fogat signal-lal(nekem még az életkedvem is elment :)).Foglald el magad,találj valami olyan időtöltést,ami elfeledteti veled a dohányzást.Sok Sikert! :)
2008. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
15 évig dohányoztam,és nem tudtam leszokni még a terhességem alatt sem.Egyszer úgy döntöttem hogy megpróbálom a nikotintapasszal,párommal együtt.Sikerült.Fokozatosan csökkenti a szervezetben a nikotint,így nincs elvonási tünet ami miatt nem megy sok embernek.Volt versenyszellem is,mert gondoltam ha a párom még bírja akkor én is fogom.Ezzel sem ment minden ismerősömnek,az akarat a legfontosabb,és a tapasz segít mellette.A megszokott rágyújtási alkalmakat helyettesíteni kell,cukor,szotyi valami.Én régen elkönyveltem hogy nem tudok leszokni,s most azt mondom ha én le tudtam le tud más is.
2008. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!