Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vizipipa mennyire káros?

A vizipipa mennyire káros?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 18:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
65%

hát nagyon ostoba válaszokat látok, el is keserítenek.. én 4 éve vízipipázok, semmi bajom nincsen, még nem is köhécselek reggelente.

Nem egy cikket elolvastam erről a témáról, eléggé alaposan utánaolvastam mindenhol.

A legértelmesebb magyarázat, amit hallottam:

Ugyebár a médiának a hatalma Magyarországon elég nagy. Egy bizonyos személy, aki észrevette, hogy a dohánygyárak egyre kevesebb rendelést kapnak, mert a mai fiatalok inkább vízipipáznak.. ezért próbálnak mindenféle dolgot kimutatni a vízipipa füstből, hogy visszatérjenek az emberek a cigire.


nem állítom, hogy ártalmatlan a vízipipa, mert a dohányzás minden formája káros az egészségre.

de a legjobb bizonyíték az, ha kipróbálod. szívj egy slukk cigit, utána egy slukk pipát. kb mint a városi és a hegyi levegő annyi a különbség.

mondom én 4 éve pipázok és egy szál cigit nem bírok elszívni, mert annyira fáj a tüdőmnek. Nekem ez elég

2009. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
39%

a második válaszadótól kérdezném, hogy szerinte a kátrány hogyan keletkezik?

"A kátrány nincs jelen a dohányban, hanem a dohány égése során keletkezik."

a vízipipánál a dohány nem ég, csak felmelegszik/izzik.

nem ég el mint a ciginél.. de grat amúgy


[link]


ezen az oldalon tudtok érdeklődni régi vízipipás srácoktól

2009. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
44%
A dohánygyáraknál nincs megrendelés a vízipipa miatt? Mert a vízipipába mit raksz, fűrészport?
2009. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

nem dohánygyárból veszik a dohányt:D

szerinted vizipipadohányt a marlboro-tól veszik?hülyeség

nagytermelőtől+nekik is van dohányültetvényük.

2009. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
52%
Ugyan már, ha a dohánygyárakat annyira zavarná a vízipipa által elszipkázott tömeg, akkor nem lejárató kampányt kezdenének, hanem egyszerűen piacra dobnák zacsiban a tutti-frutti ízű saját márkás dohányukat.
2009. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
45%
Szerintem feleannyira se káros mint a cigi!
2009. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
45%
mértékkel szinte észrevehetetlen károkat okoz 5-10 év használat után is:)
2009. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
54%

18:14 Nem tudom ki az, aki ezt állította, hogy a vizipipa károsabb, mint a cigi, mert ez egyáltalán nem igaz. Bizonyított tény meg nem lehet rá. A médiának valóban nagy hatalma van az emberek manipulálására, megfélemlítésére, lásd csak a legutolsót: H1N1.

Azért komolyabban utánanéznék ki állít ilyen dolgokat a vizipipáról, mert az biztosan semmit se tud, csak okoskodik és azért teheti meg, mert a média ad a véleményére. És mi ez a duma, hogy az öszes ember meghalt már, aki legalább egyszer vizipipázott. 1, én még itt vagyok pl 2. minden ember meghal egyszer, még nem dobták piacra az örök élet szérumát! :-D Nagyon buta kijelentéseid voltak. Azt már tapasztaltam, hogy sajnos ezen az oldalon sok sötét ember van :( Ja és az is tetszett, hogy a vizipipa tizedeli a népet :-D Na ez már tényleg röhejes, te melyik bolygón élsz? Nem pestis ez, hanem vizipipa. A két szó még csak nem is hasonlít egymásra!

Ja és ha már a káros dolgoknál tartunk. Manapság már az ember semmit nem csinálhat, nem ehet, ihat, mert valaki arra úgyis rámondja, hogy káros ezért meg azért. Érdekes, hogy akkor mirt van az, hogy olyan emberek élnek 80-100 évig, akik világéletükben dohányoztak, megitták a jó kis házipálinkát minden nap étkezések után éas ettek mindent ami jólesett, úgymond zabáltak, mint az állat. A mostani tápos gyölerek, akik meg salátát zabálnak és marha "egészségesen" élnek, hullanak, mint a legyek. Van minden bajuk, az allergiától kezdve a fáradtságon keresztül a rosszullétekig. Hát azért, mert tápos vagy! Tiszta vicc itt néhány ember, meg úgy sokmindenki! :-D De legalább jót lehet röhögni, mert Istennek nagy az állatkertje, csak egy baj van: hogy alacsony a kerítés!!!

2010. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

van aki azt mondja h nagyon van aki azt mondja h semennyire....a kutatók meg elmehetnek a .....

szerintem ha 2hetente egyszer szívsz egy KICSIT attól nem lesz bajod.

2010. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Kedves 18:14 ezt úgy hívják, hogy ironizálás....
2010. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!