Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le akarok szokni a cigiről,...

Le akarok szokni a cigiről, most. De még van pár szál cigim. Elszívjam, ne szívjam?

Figyelt kérdés

Nem utána akarok leszokni, hanem most, és már 2 napja nem gyújtottam rá, de itt van még a megmaradt 5-6 szál cigi, és nem tudom mi legyen.

Úgy vagyok vele, hogy úgy se fog már ez változtatni az elhatározásomon.

De van egy olyan érzésem, hogy ha nem most állok le vele, hanem majd ezek után mondom azt, akkor nem fog menni nem?

Szóval ha most akarok leszokni, akkor dobjam ki azt a pár szálat, vagy adjam oda valakinek, de inkább ne szívjam már el őket nem?



2013. jún. 8. 13:06
 1/7 anonim válasza:
Ne gyújts rá,dobd ki őket...ha tényleg le akarsz szokni akkor fölösleges megtartani őket
2013. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ne gyújts rá, de tartsd meg azt a pár szálat, mert dohányos legtöbb esetben nem szokik le teljesen csak leteszi valamennyi időre(ha te az első táborba tartozol, gratulálok, ha nem, akkor is ott van a vésztartalék). És ne gyere nekem azzal, hogy ott van a kísértés mert én 2 hónapot nem gyújtottam rá úgy, hogy meg volt még a doboz 3/4e.

18/f

2013. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki vagy add oda valakinek, a lényeg, ha már elhatároztad, hogy leteszed, akkor tedd le! A maradék cigit meg tűntesd el, mert addig csak birizgálja a tudatodat, hogy ott van...
2013. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, mennyit költöttél eddig cigire, és mennyit ér ez a pár szál. Ha sajnálod kidobni, annak más oka van... :)
2013. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kuka
2013. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívd el nyugodtan.Addig úgy se fogsz leszokni,ameddig nem látod magad nemdohányzóként fejben.Utána már gyerekjáték.
2013. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még előtted lesz (nem szó szerint értve, de tudod, hogy van otthon) addig biztos kísértés lesz. Add oda valakinek. Mondjuk egy hajléktalannak, és duplán jót tettél :D Te elindultál a leszokás útján, neki meg lett 1 jó napja.
2013. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!