Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füvezés, továbbiak lennt! Help!?

Gabi980531 kérdése:

Füvezés, továbbiak lennt! Help!?

Figyelt kérdés
a napokban elsőként kipróbáltam a füvezést, semmilyen nagyobb hatása nem volt, kicsit éhesebb lettem, es minimalisan zsibbadt a kezem.Barátaim azt mondták, hogy ez természetes! Másodjára is érdekelne hogy milyen érzés az amikor be vagyok tépve, ezért érdekelnének a fű fajták( azokrol kisseb beszámoló) melyik a legjobb? árban körülbelül hogy van? fűvezési szokások? egyszóval minden érdekel! értelmes válaszokat!

2013. okt. 16. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincsenek fű fajták... sosem lehet tudni, hogy éppen mit kapsz... van hasis, meg van zöld, ezeken belül egyszerűen nem lehet tudni, hogy éppen kitől mit kapsz, legtöbb esetben a díler sem tudja... ez nem olyan mint pl Hollandiában, ahol bemész az üzletbe, és kiválasztod mi tetszik, vagy akár tanácsot is kérhetsz az eladódót... itt azt kapod ami van, sőt újabban gyakran sajnos a füvet is helyettesítik mindenféle dizájner faxságokkal... én nem is szívok többen Mo-n, mert már undorító az egész, inkább csak évente 1-2* Hollandiában, de akkor legalább minőséget...
2013. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most már milliónyi "fajtája" lehet.Régebben volt a Shiva,Wihte Widow,Orange,meg az útszéli.

Régen toltam (még szakközépben tizenpáréve),de a leírásodnál azért intenzívebb dolgok történtek már akkor is.Asszociálsz mindenre mindeféle irreális hülyeséget,de azért képben maradsz.Igazán öngyilkos,tömeggyilkos,elmebeteg ötleteid nem támadnak.A lényege szerintem ennyi.

Testileg:

-enyhe ernyedtség,

-mintha lejtőn sétálna az ember mindig,

-szem körüli melegségérzet (ez talán az elsődleges "tünet"),

-szájszárazság,

-renyhe légzés,

-bonyolultabb logikai feladatok (másodfokú,logaritmikus egyenlet) megoldásának képtelensége:))

Persze a zaba kényszer szinte állandó.:)

2013. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nagy. Másodfokú egyenlet :D Amúgy meg Silkroad :D
2013. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na nee, most komolyan, ki akar masodfoku egyenleteket megoldani, ha be van tepve?:D


En rettenö paranoias lettem. Mindenhol embereket lattam, es azt gondoltam, figyelnek. Hiszterikusan röhögtem, ami neha attört zokogasba, majd megint röhögtem. Elsö alkalommal nem tudtam megallni a labamon, annyira forgott a vilag. A szedüles mindig megvan, de csak az elsönel estem össze folyamatosan. Ha meset nezel, olyan, mintha a figurak kijönnenek a TV-böl es ott lebegnenek elötted.

Mindig attol rettegtem, hogy valaki eszreveszi rajtam, es folyton az okokat kerestem. Ha mosolyogtam, azt tartottam gyanusnak, ha nem, akkor azt, ha gyorsan setaltam, azt, ha lassan, akkor meg azt. Nagyon rettegtem, de közben annyir mulatsagos volt az egesz!

Az ember tenyleg sokkal kreativabb lesz, ha füvezik. Szeretek dalokat irni alapbol is, de ha be vagyok tepve, sokkal könnyebb. (Persze ettöl függetlenül csak par alkalommal csinaltam, es nem azert, hogy dalokat irjak.:) Olyan dolgok jutnak eszedbe, amikröl nem is tudtad, hogy tudod öket. Egyik alkalommal, akarmit csinaltam, mindig eszembejutott hozza valamilyen zene, ami epp ahhoz illett. Pl. amikor nagy hatarozottsaggal fealltam egy utcai lepcsön, a vilag uranak kepeltem magam, es megszolalt a fejemben az Oroszlankiraly egyik betetdala, az, amikor megszületik a kisoroszlan es a majom magasra emeli a szikla tetejen.:D

2013. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

utolsó ez nagyon jó :DDD Oroszlánkirály :D

De amugy komolyan akkor olyan dolgok jutnak eszedbe ami józanul nem.

2013. nov. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
erről eszembe jutott, mikor még iszonyúan kezdők voltunk, és haverommal még 2000res évek elején szívogattunk először, mikor még nem tudja az ember, hogy mit is érez pontosan, ezért aztán rá is játszik és ebből aztán hatalmas ökörködések és röhögések születhetnek... fú már nem is tudom, milyen alkalom, de valami ünnep volt pest tele emberekkel, mi meg azt játszottuk, hogy dinoszauruszok, kokrétan t-rexek vagyunk, görnyedve pulcsiból épphogy kilógó kézfejjel sétálgattunk, és mindenkire ráüvöltöttünk artikulálatlanul... valószínűleg több száz ember nézett minket debilnek, de rengeteget röhögtünk...
2013. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!