Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyetértetek a dohányzás...

Egyetértetek a dohányzás kocsmákból, szórakozóhelyekből, kávézókból való kitiltásával?

Figyelt kérdés

Szerintem nem fair húzás, kellene létezzenek dohányosoknak és nem dohányosoknak is külön hely, de kitiltani mindegyik helyről csak az egyiket, mert dohányos, ez már a szánalom netovábbja. Értem a nem dohányosokat, hogy zavarja őket a füst meg minden, éppen ezért kellene legyenek elkülönített szórakozóhelyek, hogy mindenki oda menjen, ahova akar és ahol nem zavarja a másikat és a másik sem zavarja őt.


Ti hogy látjátok ezt ?


2013. dec. 4. 20:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Régen ez megoldott volt. De ma megy a hisztéria.
2013. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Amíg én is cigiztem, én se figyeltem a nemdohányzókra. Pedig hiba volt. Ez a mostani helyzet is az..
2013. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg nagyon is jó!!!

Aki dohányzik menjen oda ahol nincs nem dohányos!!

2013. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

7 éve leszoktam.amíg cigiztem engem sem érdekelt aki nem füstölt. :(

Ma már éretebben anyaként teljesen másként gondolkodom.Ès én jónak tartom ezt a rendeletet.

2013. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#3- Épp erről beszélek, de manapság már NINCS ilyen hely, kivéve a kinti szabad tereket és a saját otthonodat.


#4- Jó, én megértem,hogy aki szülő az mindig másképp gondolkodik és sokkal elővigyázatosabb mindenre nézve, de nem kellene ettől még a többieket is olyasmire kényszeríteni, amely logikátlan és igazságtalan, ha lenne nem dohányzó helyiség és dohányzó helyiség, akkor mindenki mehetne ahova akar, ettől még nem kell pánikrohamot kapni minden dohányostól és egy rakétával kirepíteni az űrbe őket csak azért, mert egyesek azt gondolják, hogy majd a passzív dohányzás csökkentésével fogják megmenteni az egészségüket ( nézzetek már utána a városi levegőben található anyagokról és azoknak hatásairól, köszi )

2013. dec. 4. 20:36
 6/20 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzóként mondom, hogy ez így igazságtalan. Oké, mérgezze magát ha akarja/nem tud leszokni/szereti(tesóm pl szeret cigizni, nem tudom miért o.O), de akkor az a minimum hogy legyen nekik is elkülönített helység. Mert ha MI, NEM DOHÁNYZÓK elvárjuk, hogy legyenek ránk tekintettel, akkor nekünk is tekintettel kellene lennünk rájuk. Szerintem ez így fair.
2013. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Még bőven dohányoztam, amikor behozták ezt a rendeletet, de én dohányosként sem kaptam tőle habzószáj-rohamot: a jó oldalát néztem, legalább kevesebbet dohányzom, nem lesz annyira ótvar cigiszagú a ruhám, hajam..stb. És sokat lendített a későbbi leszokásom sikerén az ez által megtapasztalt tény, hogy a piáláshoz nem feltétlenül szükséges a cigi.
2013. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Utálom, a társaságban csak én nem dohányzok. Én vagyok az őrző védő, mert nekik ki kell menniük dohányozni, én meg egyedül b.@szom a rezet.
2013. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 automatakoktel ***** válasza:
Én a vegyszereket tiltanám ki a dohányból.
2013. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8-as, mondjuk azon én elgondolkodnék a helyedben, biztos jó társaságban vagy-e. Ha normális barátaid lennének, figyelnének rá, hogy ne hagyjanak egyedül, nem együtt rohannának ki füstölni. Egyszóval tekintettel lennének rád...
2013. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!