Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy dohányos mennyire ugrik...

Egy dohányos mennyire ugrik arra, ha utalnak rá, hogy azért nincs pénze, mert cigire költi el? Haveromnak megmondhatom, hogy ne sírjon, ha cigizik?

Figyelt kérdés

Hívom moziba, drága, hívom ide-oda drága, nincs pénze.

Sír, hogy nincs pénze semmire konkrétan Ő mondogatja, hogy "minden milyen drága" nem én mondom neki.

Ja, de azt megjegyzi, ha én veszek valami csokit, üdítőt, meg ilyesmit, akkor feltűnik neki, hogy "gazdag" vagyok... Ja 900 forintból lehet venni 1-2 dolgot egyszerre...


De a 800 akárhányforintos cigit veszi azért. Naponta-2 naponta.


Mennyire ideges arra egy dohányzó, ha szembesítik azzal, hogy maradna pénze, ha cigizni nem cigizne?

Megmondhatom haveromnak, hogy gondolkozzon már el?

Ne engem cikizzen már ki!



2013. dec. 4. 20:35
 1/7 anonim válasza:
Ha ő megengedi magának, hogy "cikiz", akkor szerintem te is megengedheted magadnak, hogy piszkáld. Azt, hogy ezért megharagszik vagy sem, azt neked kell tudni, mennyire erős a kapcsolatotok.
2013. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha elmagyarázod haverodnak hogy nem piszkálásból mondod hanem jószándékból mondod, hogy jobban járna anyagilag ha kevesebbet vagy egyáltalán nem gyújtana és az egészségének is jobbat tenne akkor lehet megértené.
2013. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Te írtad a másik kérdést is ?
2013. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Melyiket?
2013. dec. 4. 21:11
 5/7 anonim válasza:
#4 - Állat, neked aztán van egy neved :D
2013. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Aaaa, nekem valamiért úgy írja " A kérdező kommentje " , mintha egy másik válaszoló lenne, szóval elnézést az előbbi hsz-ért. Itt van az említett kérdés amúgy : http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__5119985-m..
2013. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, de érdekes kérdés.
2013. dec. 4. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!